Въпрос свързан с наказан adsense профил

hking

Member
Привет!
Преди години имах адсенс акаунт, който просто бях сложил на един мой блог, но така и не го развих. Мой приятел тогава ме помоли да ползва адсенса ми за негов сайт и аз не видях тогава причина да не му го дам, още повече, че не го ползвах а и не разбирах нищо от него. Както и да е на по-късен етап платих цената на незнанието и отзивчивостта си, като акаунта ми беше наказан заради невалидни кликове на неговия сайт. Писах доста пъти обяснения и извинения, но без резултат.
Въпроса ми е, че в момента ми трябва акаунт, но до колкото знам няма как да направя нов нали? Бихте ли ми дали съвет как да постъпя, дали да порбеам да направя нов с друг адрес, или ако купя някой и сменя моите данни, май пак няма да го бъде. Трябва ми адсенс за да пусна канал в youtube, т.к имам идея но без валиден адсенсе няма как.

Поздрави и Весели празници!
 
От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

В горния десен ъгъл на форума в търсачката пишеш: adsense stealth и четеш темите с резултати. Вярно, че е пишман stealth, тъй като професионалния струва кинти, но пак е нещо.
 
От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

Направи си нов акаунт на името на майка си, баща си, баба си или някой друг далечен роднина.
 
От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

Ако акаунтът не е бил потвърден с ПИН и не са теглени пари можеш да си направиш нов на твое име, но с различен мейл :)
 
От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

Не виждам разлика (принципно) между добавени детайли на акаунт в G's database, където под колона „PIN Verified?“ ще да пише „Yes“ или „No“ – все тая, след като предходите колони с имена и другите, са си в DB за срок от вечни времена, а под колона „Violations“ ще да пише „Yes“ или просто Bananaland.
 
От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

Ако акаунтът не е бил потвърден с ПИН и не са теглени пари можеш да си направиш нов на твое име, но с различен мейл :)

От години не съм се занимавал със стария, има ли начин да разбера, дали е бил потвърден с ПИН или не, но пари със сигурност не съм теглил от него?
 
От: От: Въпрос свързан с наказан adsense профил

От години не съм се занимавал със стария, има ли начин да разбера, дали е бил потвърден с ПИН или не, но пари със сигурност не съм теглил от него?

Просто го регни с друго име и имейл, след като го одобрят си направи администратор главния имейл и си смени имената. Това при мен работи всеки път (т.е верифицирам си акаунта с ПИН продавам го и създавам нов), но не съм бил банван. Възможно е при бан да има някакви по-дългосрочни последствия..
 

Горе