Въпрос

godjara

Member
На единия ми саит тъпия гуугъл спря подаването на реклами и сега няма приходи:( Саита има около 2000 юника на ден и сега ползвам алтернативи на гуугле но правя по 2-4 долара на ден. До онзи ден не бях пробвал с паркиран домеин дали ще се излъже гууглето но пробвах и става рекламите си вървят. Въпроса ми ако редиректна към паркирания домеин ще се отрази ли на класирането ми в търса4ките за6тото 80% от трафика ми е от там.
 
Хубав въпрос :) постепено ще изпаднеш от индекса и трафика ще намалее ще продължи да идва някакъв но определено няма да е като в началото...

ПП модела за печелене не ми харесва виждаш какъв е върхът в самото начало и после си по кривата надолу....
 
Някаква друга идея за монетизация освен адсенс? Трафика ми е 20% Български 15 % Турция 10 % УСА и тн.
 
аз пробвах с паркиране, след 2 дни ме разкара от индекса, но след ресъбмит на сайт мап ме върна след около час-два ...
 
Перламни полета или линкове. Иначе не ми идва какво може да се промолтва. Но с толкова уникални все нещо трябва да се измисли....провери колко ти струва ад спейса и ако си доволен - може да пуснеш оферта - пък който се навие. Това е в случай че с другите методи, пробвани от теб не печелиш повече.
 
Pr не е висок 3 а саита е на английски. От каде да видя колко струва линк на саита ми ?
 

Горе