В и-бей бидват за празен кен от кола!

От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

ако пусна празен буркан от лютеница "Хорце" дали ще върви :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
От: От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

ако пусна празен буркан от лютеница "Хорце" дали ще върви :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Що не :mrgreen:
ако си имаш приятели от "предприемач.ком" да бидват :twisted:
Дайте наистина да се съберем 5-6 човека и да направим подобна дивотия
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Леле, това е цяла бизнес система - не бях виждал таков извръщение наскоро. :) Айде сега да видиме на кой гащите ще минат за на Чък Норис белото в Тексаски Рейнджър....? Мисля за един начален бид от $10 000 - и се почва бате якото наддаване....:)
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Леле, това е цяла бизнес система - не бях виждал таков извръщение наскоро. :) Айде сега да видиме на кой гащите ще минат за на Чък Норис белото в Тексаски Рейнджър....? Мисля за един начален бид от $10 000 - и се почва бате якото наддаване....:)

добре :) аз имам тука един сутиен от Мадона (онзи с конусите) :mrgreen::mrgreen:колко ли ще му взема :lol:
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

дайте да продадем кутийка с нещо си вътре, но никой да не знае какво има....
Ще наспамим нета за "Strange box" и ще бидваме
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Може да продаваме използвана тоалетна хартия :d:d:d
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Наистина ако се съберем 10'тина души доста шмекерии могат да се направят :)

Коце мен ме брой :) А и пиши по скайпа, че те губя някъде пък и Цветомир на море ли е какво никакъв го няма :)
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

хора може това да са някакви кутийки от пуснати лимитед едишън преди 10-20 години и сега да са за колекционери , има такива щуротии :wink:
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Аз мислих да продам бутилката с минерална вода, изпита от Техно Викинга. Поне 10 000$ ще и взема.
п.с. Който не знае кой е Техно Викинга да напише в тубата Techno Viking
[video]http://youtu.be/FYKH5S93hT0[/video]
 
От: В и-бей бидват за празен кен от кола!

Дерте ти практикуваш екзорсизъм дигна тема от преди 3 години - вече може да пробваш и с човек :)
 

Горе