В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

  • Австрия

    Votes: 0 0.0%
  • Белгия

    Votes: 0 0.0%
  • Кипър

    Votes: 0 0.0%
  • Чехия

    Votes: 0 0.0%
  • Естония

    Votes: 0 0.0%
  • Финландия

    Votes: 0 0.0%
  • Гърция

    Votes: 0 0.0%
  • Ирландия

    Votes: 0 0.0%
  • Италия

    Votes: 0 0.0%
  • Латвия

    Votes: 0 0.0%
  • Люксембург

    Votes: 0 0.0%
  • Малта

    Votes: 0 0.0%
  • Полша

    Votes: 0 0.0%
  • Португалия

    Votes: 0 0.0%
  • Румъния

    Votes: 0 0.0%
  • Словакия

    Votes: 0 0.0%
  • Словения

    Votes: 0 0.0%
  • Испания

    Votes: 0 0.0%
  • Холандия

    Votes: 0 0.0%
  • Хърватия

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    20
  • Poll closed .

vladko82

Active Member
От всичко случило се и случващо се до момента по света и в Европа, стигнах до заключението, че в рамките на следващите 12 месеца ще има "цветна революция" в минимум една държава членка на ЕС. Според мен ще е в Германия първо. Може да добавим и анкета ако има желаещи, и като се случи събитието, да видим кой е познал. :)
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Ако се вземе предвид това какъв тип е управляващата партия, може да се предположи колко вероятно е да се стигне до такива събития.
И накрая остават една или няколко страни в които има условия за организиране на такова нещо :mrgreen: Не мисля, че може да се предвиди 12 месеца предварително (заради динамиката), разбира се ако всичко не е решено много преди това.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

От всичко случило се и случващо се до момента по света и в Европа, стигнах до заключението, че в рамките на следващите 12 месеца ще има "цветна революция" в минимум една държава членка на ЕС. Според мен ще е в Германия първо. Може да добавим и анкета ако има желаещи, и като се случи събитието, да видим кой е познал. :)

Ако се добави анкета, ще е далеч по-добре, тъй като всеки ще може да гласува, а ако желае - и да се аргументира защо е гласувал така. Иначе ще бъдем свидетели и на други мнения от типа "искам да ви кажа, че няма какво да ви кажа".

Аз залагам за Франция, ако нещата се случат тази зима, и за Гърция напролет (общо взето, всички южни са под сериозно напрежение - Италия, Испания, Португалия). При положение, че дотогава не избухне война в ЕС, разбира се.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

От всичко случило се и случващо се до момента по света и в Европа, стигнах до заключението, че в рамките на следващите 12 месеца ще има "цветна революция" в минимум една държава членка на ЕС. Според мен ще е в Германия първо. Може да добавим и анкета ако има желаещи, и като се случи събитието, да видим кой е познал. :)

Ако се случи наистина надали ще ти е до анкетата и кой какво познал.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Ако се случи наистина надали ще ти е до анкетата и кой какво познал.

Сега ще сложа анкета. Идеята не е толкова кой какво е познал, а че нещата ще се случат, защото напъните на тинк-танковете вече са предвидими дори и от нас-обикновените хора. :)
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Мисля си че по-скоро в Испания ще има нещо по-така, Каталуня и Баските ще тръгнат да се цепят.
За Германия, не мисля че опозицията е толкова силна, че да промени нещо
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Според мен в следващите 6 месеца в една от следните държави ще има атентат - Германия, Франция или Англия, но като се има впредвид, че те са свикнали с чалмите и брадите очаквам по- сериозни размирици в някоя от скандинавските държави, те тепърва ще усетят наплива...
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

в анкетата сложи и "нито една".
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Цветна няма да има, но ще има сериозни вълнение защото тази цоцална западна политика фалира и елита ще измисли нещо не случайно сега идват тези имигранти за да се гради напрежение и после удобно да избие - затова е една голяма глупост как европа не знаела какво да прави, много добре знае какво да прави, за жалост няма ни хареса ...
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

в анкетата сложи и "нито една".

Направих я вече и май не става да се редактира, ама то който мисли, че ще има "нито една" няма да гласува. :)
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Направих я вече и май не става да се редактира, ама то който мисли, че ще има "нито една" няма да гласува. :)

Добре, аз ще гласувам с коментар: избирам "нито една".
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Норти, аз прогнозирам минимум 2, ама гласувах за Германия, че там най-много се нажежи обстановката с бежанците+ удара под кръста с VW. Организацията със символа на бога-демон БААЛ наричаща себе си НАТО(и на ЦРУ им е този символа) скоро ще се разпадне. Някак си не се връзва националното мото на Германия "Deutschland uber Alles- Германия над всичко" със сегашното надупено и подчинено положение към САЩ.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Какво е "цветна революция" ? Щото ако е оргинално цветна, то в нито една държава в ЕС нема да я бъде по простата причина, че дедо Сорос не го слушат много много в ЕС и НПО-тата са малко по-встрани, тва за оргиналните дръжави в ЕС, нашта не я броим. Ако е менте цветна, т.е безредици по улиците, то си ги има периодично навсекъде.
 
От: От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Какво е "цветна революция" ? Щото ако е оргинално цветна, то в нито една държава в ЕС нема да я бъде по простата причина, че дедо Сорос не го слушат много много в ЕС и НПО-тата са малко по-встрани, тва за оргиналните дръжави в ЕС, нашта не я броим.

Интересно мнение по въпроса дали "в ЕС слушат Сорос" от полски публицист:

Europe will soon be destabilized just like the Middle East due to "George Soros and Co.'s" social-engineering efforts, independent Poland-based journalist and publicist Konrad Stachnio claims.

Пък и няма смисъл да се ходи толкова далеч. В България, например, (която де юре също е в ЕС) почти всички от новата вълна политици и икономисти (тез, дето ги показват по "националните телевизии" ) са стипендианти или се издържат от грантове на фондации и НПО към Сорос. Просто в България няма смисъл от "цветна революция" - в нея отдавна вече почти всичко е завладяно - от истаблишмента до предприятията. А дори и да се оформи някакъв протест на недоволни срещу нещо, то той доста бързо бива локализиран и насочен в необходимата посока, като се наградят, медийно изолират или заплашат лидерите му.
 
Последно редактирано:
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

В Германия точно хипер много им се радват на бежанците . Вече са напечатали хиляди учебници , да научат езика . После ще им намерят и работа , а който е наясно с немската система , знае че всеки работещ си дава голяма част от изкараното на държавата като данък. Освен това си кара колата в Германия , пазарува в Германия и парите се въртят във страната. Та не бойте се за Германия точно - това е добре смазана машина.
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

В Германия точно хипер много им се радват на бежанците . Вече са напечатали хиляди учебници , да научат езика . После ще им намерят и работа , а който е наясно с немската система , знае че всеки работещ си дава голяма част от изкараното на държавата като данък. Освен това си кара колата в Германия , пазарува в Германия и парите се въртят във страната. Та не бойте се за Германия точно - това е добре смазана машина.

Нашите и румънските социални туристи напрегнаха достатъчно много немската(и несамо) социално-осигурителна система. Германия беше добре смазана машина, сега добрия чичо Сам я смаза от към отзад. :lol:
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Нашите и румънските социални туристи напрегнаха достатъчно много немската(и несамо) социално-осигурителна система. Германия беше добре смазана машина, сега добрия чичо Сам я смаза от към отзад. :lol:

Ти бил ли си в Германия ?
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Ти бил ли си в Германия ?

Бил съм, отделно имам дузина приятели и роднини там. Германия е най-прецакана от целия ЕС. Атаката с/у Фолксваген не е случайна. А ти как така от Блица, се прехвърли тук, Адамчо? :lol:
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Владко, каква е тази атака?
 
От: В коя държава членка на ЕС ще избухне първата цветна революция?

Бил съм, отделно имам дузина приятели и роднини там. Германия е най-прецакана от целия ЕС. Атаката с/у Фолксваген не е случайна. А ти как така от Блица, се прехвърли тук, Адамчо? :lol:

Адамчо ??? Определено ме бъркаш с някого , щото в блитц не влизам.... но определено в главата ти е доста мътно - там трябва да се случи първата цветна революция :D
 

Горе