В самото начало! Създаване на сайт за запознанства!

nikeborisov

New Member
Здравейте на всички! Това ми е втория ден както съм регистриан тук. Признавам си, че 60% от повечето неща не са ми ясни но с времето се надявам да ги разбера.Четох повече работи за такива като мен който с новаци. Искам да ви попитам как стой въпроса със създаване на сайт за запознанства.Знам, че ще кажете че има вече много такива, но тук из форума четох че трябва да има и стабилна конкуренция, а също така тези сайтове са едни от най-посещаваните.И второ какъв капил ми е необходим за създаването му.Ще се радвам на помощ! :) :)
 
Re: В самото начало!!

nikeborisov каза:
Здравейте на всички! Това ми е втория ден както съм регистриан тук. Признавам си, че 60% от повечето неща не са ми ясни но с времето се надявам да ги разбера.Четох повече работи за такива като мен който с новаци. Искам да ви попитам как стой въпроса със създаване на сайт за запознанства.Знам, че ще кажете че има вече много такива, но тук из форума четох че трябва да има и стабилна конкуренция, а също така тези сайтове са едни от най-посещаваните.И второ какъв капил ми е необходим за създаването му.Ще се радвам на помощ! :) :)

здравей и добре си ни дошъл , а относно сайта първо бих ти препоръчал да отделиш 3-4 дни само в четене за да може да имаш поне минимална основа за това как седят нещата. иначе за капитала не се притснявай - трябват ти пари за домейн и хостинг (а има и фрии хостинги които не ти препоръчвам) , а след време и за реклама евентуално. Но първото което ще те посъветвам е ЧЕТИ МНОГО , ЧЕТИ КОЛКО МОЖЕШ ПОВЕЧЕ , а след това ще можеш сам да си отговориш на доста въпроси. Поздрави , Цветан
 
Здрасти и добре дошъл и от мен. Радвам се че си с нас и имаш желанието да се учиш. Еми ето ти няколко бързи линка: FriendFinder. Тук може да се запишеш за тази програма, наистина са добри. Ето и още един линк, които би ти помогнал: Списък с над 8 000 ключови думи за дейтинг сайт - Daiting. Но където има голяма конкуренция - това означава че има и голям пазар, ниша. Всичко е въпрос на работа и четене. Другото ще дойде само. Успехи, и ако имаш въпроси - ние сме насреща. :) Приятен престой тук. :wink:
 
Здравей, nikeborisov, добре дошъл в Предприемач.ком!

По въпроса за конкуренцията:
И в българското, и в чуждото пространство има много сайтове за запознанства. Но можеш лесно да пробиеш, особено в България, ако се отличиш от другите. Запознанства на определена възраст, за млади, по-възрастни, "сладки" и т.н. Колкото по-различен и симпатичен от другите е твоя сайт за запознанства, толкова повече хора ще го харесат и покажат на приятели за него.
 
Видях началото на един сайт който гръмна и стана много известен за година и нещо че и по малко май не съм обръщал внимание въпроса е че беше само за нашият град и дотогава нямаше такива подобни сайтове и то за нашия град.Сега сайтът е процъфтяващ :D
 
Митака каза:
Един въпрос в заглавието/мотото като "Кой сега до теб заспива?" би наистина помогнал на развитието на сайта :p

"трябваше това да съм аз :p "
 
Митака каза:
Здравей, nikeborisov, добре дошъл в Предприемач.ком!

По въпроса за конкуренцията:
И в българското, и в чуждото пространство има много сайтове за запознанства. Но можеш лесно да пробиеш, особено в България, ако се отличиш от другите. Запознанства на определена възраст, за млади, по-възрастни, "сладки" и т.н. Колкото по-различен и симпатичен от другите е твоя сайт за запознанства, толкова повече хора ще го харесат и покажат на приятели за него.


Мдам ако намериш незаета ниша вероятноста да успееш нараства с много :) стига да си сериозен
 

Горе