ГДБОП удари онлайн магазин Creative

EASYSURVIVOR

Well-Known Member

Значи не е бил чист май , щом чак ГДБОП е там , има нещо гнило..
 
два реда написани от псевдожурналя в регионален сайт еднодневка
 
Значи...
Нищо не значи. На подобна информация може да се вярва толкова, колкото на статиите в Неновините. Те и преди уж бяха разбили гигантска онлайн книжарница с пиратски книги, ръководена от шестчленна престъпна група, а се оказа, че няма престъпление и всичко е законно. За Читанка говоря. След такива резили, кой може да им вярва вече на каквото и да е?
 
сигурно се очаква да го знаем какво е това креатив?
ако трябва да гадая познавайки девилхикса е магазин за турски ментеата
 
сигурно се очаква да го знаем какво е това креатив?
ако трябва да гадая познавайки девилхикса е магазин за турски ментеата
китайски парцалки..... поредния клонинг на shein
 
известен е, колкото malobuchinonews. info в Софийска област...
 
Незнам колко са известни, но в Пловдив имат лъскав магазин на Главната с предполагаем наем поне 5000, много вероятно и доста повече. В моите очи са ниво подобно на Тенденз или Паоло Ботичели напр., което никак не е малко.
 
Еми аз им казвам на предприемачите ама не верват, силни са си колкото и да не ви се ще ;)
 
Еми аз им казвам на предприемачите ама не верват, силни са си колкото и да не ви се ще ;)
Това само може да ни радва. Аз за сайта , който я е публикувал ми стана странно....това да не може да си преведеш Comments от темата малко ме правеше скептичен. :)
 
Еми аз им казвам на предприемачите ама не верват, силни са си колкото и да не ви се ще ;)
Банко питаше за дезинформационното подобие на портал, не за сайта на Creative - Иначе, на дали някой тук го знае, освен ако не е в бранша с парцалите или не си е чукал главата с оптимизация на Magento. Devix -а винаги е търсил под петела яйца, ама така и не разбра, че на петела са закачени, а не ги снася.
 
Последно редактирано:
Еми голям малък, имат 350 000 аудитория в фейсбук и 50 К в инстаграм.. яко реклами в фейса и гугъл, като се класират и по някои хубави думички, не е като да нямат 300+ поръчки дневни предполагам.. незнам може и да греша, но си имаха стабилен оборот и не нямаха ментаци, затова и се чудих каква друга причина може да има да ги ударят.. уж изглеждаха чисти, че чак ГДБОП да дойде..
може някой да си разчиства терена и да се появи нова компания знае ли се.. иначе по бг-мама коментарите за качествето на дрехите е че са супер боклуци дето не биха платили и 10 лв за тях..
 
Adresi.bg
Еми голям малък, имат 350 000 аудитория в фейсбук и 50 К в инстаграм.. яко реклами в фейса и гугъл, като се класират и по някои хубави думички, не е като да нямат 300+ поръчки дневни предполагам.. незнам може и да греша, но си имаха стабилен оборот и не нямаха ментаци, затова и се чудих каква друга причина може да има да ги ударят.. уж изглеждаха чисти, че чак ГДБОП да дойде..
може някой да си разчиства терена и да се появи нова компания знае ли се.. иначе по бг-мама коментарите за качествето на дрехите е че са супер боклуци дето не биха платили и 10 лв за тях..
daj link kym sajta
 

 
Ама този сайт някакъв известен ли е на местно ниво?

Аз като специалист с над 10+ г опит в онлайн търговията, мога да напиша, че това е доста стар магазин и доста голям бранд в тази ниша, генерират сериозни продажби. Също така са сериозни в дропшипинг и доста магазини и бизнеси в България работят с тях и не само в България. Creative е сериозен бранд и въобще не са малък магазин.

Поздрави.
 

Горе