Гавр с апостола в чата на нова!!!

uni-web

Well-Known Member
Ей това са герберските тикви!!!!

✔NIKE ®преди 20 минути за какво се е борил левски освен свободата пазил ли е нещо златно кажете






Отговор

Споделяне ›






noavatar92.png


Петко Страшника ✔NIKE ®преди 19 минути За световната титла.






Отговор

Споделяне ›







✔NIKE ® Петко Страшникапреди 17 минути знаят го само селяните тоя






Отговор

Споделяне ›







✔NIKE ®преди 13 минути кои е левски кои съм аз хах






Отговор

Споделяне ›

Показване на 2 нови отговора




Hristo Iliev ✔NIKE ®преди 12 минути Ей боклук...






Редактиране

Отговор

Споделяне ›







✔NIKE ® преди 10 минути аз съм по голям от него кво ми клякаш






Отговор

Споделяне ›
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Има и още, но изпуших и не ми се споделя всичко, искам да си направите само сметка как говорят и какво правят!!!
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Слушал ли си нова???
Чел ли си им коментарите???
И как ги разпозна от коя партия са?
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Стига с тези партии, всички са в един калъп правени и ако не се подкрепят явно, то поне не си пречат на софрата им плющят ушите, да ги ева нехранимайковците
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Ама много обичате да се дразните като футболни фенове, стига с тези партии. Разберете веднъж завинаги, че не е там проблема
Проблема на мача е че съдията е пидерасс, няма съдии, нама прокуратура, няма осъдени за крупни кражби и за служебно положение
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Кой е психясал? Аз ли обиждам Левски??? Ай не ми говори и ти за него, че полудявам!!!
ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ :D Тоя уни съвсем е психясал :D
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Още едно акунтче купено за промиване на мозъци!!!
Тъпаци пак за никъв хуй не ставате!!!
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Униоооооо стига си ревал по форумите ми излез малко на въздух.
Петък идва по рано ! Герб направиха всеки ден петък :D
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Ъпче, и 150 негативни репутации да ми дадеш нищо няма да направиш нали се сещаш, че почна ли да пиша по темите ще ги възстановя за няма и месец ;)
Нито си ми на акъла нито на знанията за да ми правиш такива изрази от рода: ????????? Поне да се беше аргументирал! Както и да е радвай се няма проблеми нека сте щастливи всички, аз пък се радвам как падате и се излагате!
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Ъпче, и 150 негативни репутации да ми дадеш нищо няма да направиш нали се сещаш, че почна ли да пиша по темите ще ги възстановя за няма и месец ;)
Нито си ми на акъла нито на знанията за да ми правиш такива изрази от рода: ????????? Поне да се беше аргументирал! Както и да е радвай се няма проблеми нека сте щастливи всички, аз пък се радвам как падате и се излагате!

аххахах ти си с голям реп , гледай имаш 262 , какво ще възстановяваш :D Но дори и репа ти е ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ :D
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Репа ми е гарантиран от помощта която давах преди бърни не е от герб, както и контактите които съм имал и имам с хора от форума, а и не само, но тук не става въпрос за мен аз съм една прашинка спрямо апостола.
Нима одобряваш това нещо? Да се обижда така Васил Левски???
аххахах ти си с голям реп , гледай имаш 262 , какво ще възстановяваш :D Но дори и репа ти е ГАРАНТИРАНО ОТ ГРОБ :D
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Репа ми е гарантиран от помощта която давах преди бърни не е от герб, както и контактите които съм имал и имам с хора от форума, а и не само, но тук не става въпрос за мен аз съм една прашинка спрямо апостола.
Нима одобряваш това нещо? Да се обижда така Васил Левски???

Смятам че не е нормално да се палиш за такива глупости. По разни форуми , кой какво бил написал или коментирал... ми това може да е циганин , всеки вече има компютър и интернет. Какво му дреме примерно на един ром за Левски.... а ти се палиш и възмущаваш... за нищо. Никой нормален няма да тръгне да обижда Левски.
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

За това нещо няма как да не се паля!!! Мен ми се ревеше като прочетох, ти ми викаш да не се паля!
Смятам че не е нормално да се палиш за такива глупости. По разни форуми , кой какво бил написал или коментирал... ми това може да е циганин , всеки вече има компютър и интернет. Какво му дреме примерно на един ром за Левски.... а ти се палиш и възмущаваш... за нищо. Никой нормален няма да тръгне да обижда Левски.
 
От: Гавр с апостола в чата на нова!!!

Мале мале ..... какво ги обсъждате тези спрелите, направо си губите времето!
 

Горе