Галерия в Blogspot?

SSH_ON

New Member
Качвам снимки в Blogspot. След като публикувам поста, всички снимки са в една колона до долу.
WordPress като свърши реда, минава на нов ред и снимките се подреждат добре, като в галерия.

Някакви идеи?

P.S.: даже като дам preview на поста, всичко е точно.
А съм го публикувал, веднага всички снимки в колона :(
 
Последно редактирано:
ми аз лично ги смалявам снимчиците така че да ми се получават по определен брой на ред , така се подреждат
 
ми бате аз преди си правех така по 3 картинки в ред и след това те си ми слизаха автоматично надолу. а това че не ти застават една до друга по повече картинки е свързано с факта че полето за текст на темплейта ти най-вероятно е значително малко.
 
между другото бате бих ти препоръчал да си смених фав иконата на прекрасния блог щото е срамота , такъв хубав блог с фав икон на уърдпрес. ако незнаеш как :
след като си я направих иконката (може би лого на лотуса) намирах header.php и добавяш следното (като естествено вече си си качил някъде в нета или сайта самата икона)
link-code.gif

 
Качвам снимки в Blogspot. След като публикувам поста, всички снимки са в една колона до долу.
WordPress като свърши реда, минава на нов ред и снимките се подреждат добре, като в галерия.

Някакви идеи?

P.S.: даже като дам preview на поста, всичко е точно.
А съм го публикувал, веднага всички снимки в колона :(

Можеш да ги подредиш в таблица, едно търсене "таблици html" ще ти изкара достатъчно резултати ... пък ако те мързи да пишеш всичко ръчно влизаш в ексел форматиш клетките както ги искаш и copy -> paste в блогър :)
 
В момента дори две малки картинки да сложа (които се събират на ред без проблеми) - пак ги форматира в колонка след като публикувам статията.

@ vetzkov - благодаря за добрите думи и предложението, но блогове хостнати на wordpress.com не могат да пипат header.php без да си платят $10 на година.

@ cybervn - с HTML е ясно, работата беше да се пести време.
Ще пробвам трика с Excel, дано стане :)

P.S.: проблемът е бил в лошо кодиран темплейт. Като пипнах CSS-а и всички се оправи.
 
Последно редактирано:

Горе