Галерия за wordpress

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Препоръчайте ми някоя добра галерия за wordpress блог :)
 
От: Галерия за wordpress

Мда, хубава тема. И аз търся някоя лесна и в същото време функционална галерийка :)
 
От: Галерия за wordpress

Тази е много хубава, но нещо не успях да я подкарам на най-новия wordpress..
 
От: Галерия за wordpress


Тази съм я пробвал и имам доста проблеми с нея. Бъгва ми се, не ми признава настройки на папките и куп други проблеми свързани с достъпност на файловете и организация. Искам някоя пак функционална, но да върви без проблеми.
 
От: Галерия за wordpress

Намерете си тема с вградена "галерия".
 
От: Галерия за wordpress

Проблемът е, че вече е късно да избирам тема..
 
От: Галерия за wordpress

Други предложения има ли :) Може би инсталирането на независима галерия + плъгин за нея от wordpress ще е по-удачен вариант. Нещо като http://coppermine-gallery.net/ :) Някой тествал ли е :)
 
От: Галерия за wordpress

Аз лично също бях за съвсем кратко с nextgen-gallery, но лично препоръчвам да не се използва. Предпочитам да не съм обвързан с нечии плъгин, който в един момент може да стане платен и за да не ти се сбозят картинките в сайта или плащаш или го издухваш много яко. Гледам да съм колкото се може по-малко зависим от подобни неща.
 
От: Галерия за wordpress

Тествал съм всички и nextgen-gallery е най-добрата, но ако планираш да качваш доста снимки/картинки сложи отделна система рано или късно ще ти сбози WP-то
 
От: Галерия за wordpress

Аз лично също бях за съвсем кратко с nextgen-gallery, но лично препоръчвам да не се използва. Предпочитам да не съм обвързан с нечии плъгин, който в един момент може да стане платен и за да не ти се сбозят картинките в сайта или плащаш или го издухваш много яко. Гледам да съм колкото се може по-малко зависим от подобни неща.
Освен ако не смята сам да си напише галерията, единственият му избор е да ползва плъгин или отделна система за галерията. Разбира се, че е по-добре да се използват възможно най-малко плъгини и всичко да си е в кода. Шансовете плъгина да стане платен са кажи-речи нулеви, а и винаги ще имаш старите, работещи версии. Лично аз съм доволен от Nextgen галерията и не съм срещал никакви проблеми - лесно се управляват и редактират албумите, лесно се качват и подреждат снимките, лесно се настройва css-а и се правят модификации.

Използвам галерията от около година и имам над 50 албума с общо над 2000 снимки и за сега поне не съм срещал проблеми.
 

Горе