Герберска тъпа пропаганда

bobi98

Active Member
Забелязвате ли как по нова и бтв ни пускат тъпата кратуна Боко тиквата, как се преставят неговите тъпи изказвания като нещо супер важно, явно мслят хората за идиоти.
Сега от ГЕРП готвят да откраднат над 1 милиард държавни пари за саниране, чрез подставени герберастки фирми.
Мутрата е продажна и и удобна и лесно продава националните интереси и затова го подкрепят ФАЩ и Еврогейовете.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Забелязвате ли как по нова и бтв ни пускат тъпата кратуна Боко тиквата, как се преставят неговите тъпи изказвания като нещо супер важно, явно мслят хората за идиоти.
Сега от ГЕРП готвят да откраднат над 1 милиард държавни пари за саниране, чрез подставени герберастки фирми.
Мутрата е продажна и и удобна и лесно продава националните интереси и затова го подкрепят ФАЩ и Еврогейовете.
Друго си беше доброто старо време. Ето това беше по телевизията :

photo_verybig_1174808.jpg


Просълзих се.... искам си Орешарко. Хайде на протест ?
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Бърни,ами оня дето щеше да го уволнява по билбордовете,сега му стана съветник...И тези на снимката и другите са маскари,за съжаление....
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Бърни,ами оня дето щеше да го уволнява по билбордовете,сега му стана съветник...И тези на снимката и другите са маскари,за съжаление....

кой беше тоя, че забравих? янето ли
 
От: Герберска тъпа пропаганда

кой беше тоя, че забравих? янето ли

Не се прави на ощипана мома, разбира се, че е Янето.Щеше да го уволнява, да го вкарва в затвора, а после...После заговори,че заслужавал паметник да му построи.Сега и съветник...Жалка история....:oops: От "ще го уволня" отиде на "ще му опърдя кочана". :lol::lol::lol:
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Сaмо си чешaте езиците. Все тaя е кой е нa влaст. Всичко зaвиси от вaс. Aко сте нaходчиви и предприемчиви, ще си живеете екстрa. В крaйнa сметкa не ви е виновнa влaсттa, когaто ви мързи.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Това, че Бойко не става, не означава, че от раз трябва да сме за Орешко. Същото важи и в обратна посока. Някои хора така и не се научиха, че освен черно и ... черно има и други цветове и това, че едното е черно, не превръща от раз другото в бяло.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Яне Янев: Бойко Борисов е мафиот, а обществото не ме разбира 21.01.2011г. и после същата година казва: Бойко като хакер разби мазната ни и гнила политика

Бойко се излага с назначението на това недоразумение. По-добре да беше назначил шефа на митницата в Свиленград.И докато допускаме във властта, и в политиката изобщо такива лъжци и продажници като този, няма как да се оправим,не и без да се пролее кръв и да се изразходват няколко тона камъни...
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Недей, братле спири се!!!
Тук всеки изказал се нещо против великия вожд го изкарват крив, луд, ненормален и какво ли още не.
Пълно е с лизачи на задника на винету... Няма смисъл, аз мисля да не се занимавам вече с типигйоси... То х*й да е да им го набиеш ама те и за това не стават...
Остави ги да им си промиват мозъците по тъпашките телевизии и само си гледай сеира как пак ще реват и то много скоро!!!
Забелязвате ли как по нова и бтв ни пускат тъпата кратуна Боко тиквата, как се преставят неговите тъпи изказвания като нещо супер важно, явно мслят хората за идиоти.
Сега от ГЕРП готвят да откраднат над 1 милиард държавни пари за саниране, чрез подставени герберастки фирми.
Мутрата е продажна и и удобна и лесно продава националните интереси и затова го подкрепят ФАЩ и Еврогейовете.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

КОЙ искате да управлява ? Сегашното правителство е най-доброто за момента и много нива над предходнот (въпреки че там летвата беше доста ниско).
Който има по добра идея за управление от РБ+ Герб да сподели възгледите си. Бсп и Дпс само не предлагайте , въпреки че има още доста банки за ограбване....
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Аз имам - само РБ. Досега единствените работещи министри са тези на здравеопазването, образованието и правосъдния. И тримата от РБ. Какъв е смисълът от останалите?
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Аз имам - само РБ. Досега единствените работещи министри са тези на здравеопазването, образованието и правосъдния. И тримата от РБ. Какъв е смисълът от останалите?
Реформаторите няма достатъчно подкрепа за да управляват самостоятелно. Но и аз се радвам , че са част от управляващата група.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

За липсата на подкрепа си прав, но това е въпрос и отговорност на избирателите, а не на партиите. Казано иначе - при положение, че тримата най-работещи и добри министри са от РБ, РБ да има резултат от 8% може да говори единствено, че нацията ни не заслужава нищо по-добро от това, което има, че дори и това ѝ е много.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Тези кредити дето ги теглят са показателни за кадърността и на ГЕРБ и на РБ.
Точно здравният министър с неговите изказвания как местните бабаити трябва да гарантират сигурността на линейките изби рибата. За незнаещите, с това би трябвало да се занимава полицията. Същият този гений плаши с такси 15 години назад (което е правно невярно поради наличие на давностни срокове), с което вкарва хората в заблуждение имайки изгода от това. За незнаещите, това влиза в дефиницията на престъплението измама.
А министърът на образованието няма нужда да го коментирам след това видео.
А ако някой ми обясни реалната полза за хората от тази деформаторска съдебна "реформа", моля да започне и дано не свърши с началото.

Проблемът на болшинството хора е, че гласуват, за който им посочат от телевизора. Казват ти "Ето ти ГЕРБ, БСП, ДПС, ... Избирай си само от тях. В никакъв случай не си помисляй да си избереш друго. Другите са... печатни грешки.". На тези, както и на предните и по-предните (и т.н.) избори не е избрано по-малкото зло, а същото зло. Като правиш едно и също е крайно малоумно да очакваш различен резултат.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Хора, които нямат идея що е то давност, взеха да стават големи експерти по темата. Колкото до кредитите, те са съвсем нормални - половината от тях е за покриването на дупката от КТБ, т.е., парите се теглят и ще се връщат от гаранционния банков фонд, а останалата е заради плащанията на държавата. Нищо ново като практика.
 
От: Герберска тъпа пропаганда

Хора, които нямат идея що е то давност, взеха да стават големи експерти по темата. Колкото до кредитите, те са съвсем нормални - половината от тях е за покриването на дупката от КТБ, т.е., парите се теглят и ще се връщат от гаранционния банков фонд, а останалата е заради плащанията на държавата. Нищо ново като практика.
Я сметни колко е въпросният кредит и колко е стойността на гарантираните влогове? Случайно в сметките да ти се губят няколко милиарда лева? Като твърдиш кое за какво било, я дай линк до публична информация с разбивка колко пари за какво точно са (нали РБ били за прозрачността).
А ако имаш съмнения относно правната ми компетентност, никой не те спира да ме обориш.
Ето ти малко текстове за размисъл:
Закон за задълженията и договорите:
Чл. 110. С изтичане на петгодишна давност се погасяват всички вземания, за които законът не предвижда друг срок.
Чл. 111. С изтичане на тригодишна давност се погасяват:
а) вземанията за възнаграждение за труд, за които не е предвидена друга давност;
б) вземанията за обезщетения и неустойки от неизпълнен договор;
в) вземанията за наем, за лихви и за други периодични плащания.
Тълкувателно решение № 3/2011 г. на ВКС, гр.София, 18 май 2012 г.:
Р Е Ш И :
Понятието „периодични плащания” по смисъла на чл.111, б.”в” от Закона за задълженията и договорите се характеризира с изпълнение на повтарящи се задължения за предаване на пари или други заместими вещи, имащи единен правопораждащ факт, чиито падеж настъпва през предварително определени интервали от време, а размерите на плащанията са изначално определени или определяеми без да е необходимо периодите да са равни и плащанията да са еднакви.
 
Последно редактирано:
От: Герберска тъпа пропаганда

червен чогун, здравните вноски са публични задължения и давноста за тях е 5 години, като тече от 1 януари следващата година, а не 5г. от падежа.
 

Горе