Гледате ли "Малката булка"? :)

vicbg

Active Member
Попаднах на някакъв сериал по Нова "Малката булка" и останах без думи...

Чудя се на кой болен индийски мозък му идва да пише такъв сценарии, 1 изречение да се повтаря 30 пъти за половин час без смисъл.
От друга страна пък и нашите телевизии да ги купуват и да правят дублаж на подобни недоразумения.

Просто нямам думи...
 
От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Не го знам този сериал , но веднага ми хрумна заглавие за продължение на филма - Голямата булка :) . Следващите части може да са Старата булка и накрая Булката Зомби :D
 
Re: От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Булката Зомби :D

Това звучи като продължение на Заразно зло. :)

Засичам го често сериала, защото е след този, който следи жената - Клонинг. @vicbg, сигурно си хванал повторението през деня. :)
 
От: Re: От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Това звучи като продължение на Заразно зло. :)

Засичам го често сериала, защото е след този, който следи жената - Клонинг. @vicbg, сигурно си хванал повторението през деня. :)

Тцтц, мани, и сега скрибуца подобно нещо по БТВ-то.
 
От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Яяя, кой гледай сапунки. :)
 
От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Хващал съм ги тези помии. А се възмущавах на турските сериали. Толкова са първични и елементарни индийските филми, че не е истина. Между другото в махлата орките много им се радват, все по често ще ги вземат зароди тях. Само не знам какви реклами може да им пускаш, те нищо не купуват. Мексиканските сапунки са си класика и има страхотни, но тези са просто... Между другото са плъзнали и по специализираните тв-та за сапунки в другите страни - прясна информация от баба ми. Явно навлизат. Добре че има интернет.
 
От: Гледате ли "Малката булка"? :)

Шии й да н чувам лошо за,хиндийските филми!
Като гледам пишещите в Политика са 90% мангали и ще ви се обидят.
 

Горе