Гоогле адс

Аз пък имам интерес да защитавам Г. и да сформирам анти-дружинка, щото с честен труд си вадя хляба от адсенс и искам още дълго време да продължавам да печеля оттам.
 
И какво, ще ходите да тршите компютрите на тези, дето цъкат ли?

Сериозно, и за мен такъв тип лесен за печелене на пари ме дразни. Просто всеки път като чета такова нещо ми идва да пусна един репорт.
 
Е кажете как по лесно искате да искарате пари.Тук не говорим за голяма сума.Сега ще прочета малко за СЕО и ако може малко съвети как да си увелича трафика на блога ми,естествено следва че и повече пари ще взимам от Гоогле
 
А бе и на теб сигурно ще ти дойде някога акълът в главата, ама ще мине време, докато най-накрая сам се убедиш, че така не става.
Само искам да те попитам. Да речем събирате се такава групичка и си кликате. Колко човека предполаш, че ще бъдете и колко ще изкарате?
 
Ако до месец, даже и по рано не ви баннат всичките ще ви призная...
Както lyust вика ще ви дойде акъла но ще е доста късно, после ще се чудите как да си регнете по още един акаунт на името я на мама я на татко :)
 
Ей това е може би най-досадната ни национална черта. Всеки гледа как да прецака системата, вместо как да спечели с труд и мозък!
 
преди и аз ги правех тия номера но няма смисъл един месец може и да изкарате зависи от плана...
 
Здравейте!
Търся хора с които да си направим сдружинка или група която вече е сформирана и взаимно да си цъкаме на Гоогле адс :) :p.
Благодаря ви много предварително.Надявам се да си помогним взаимно

Още като пуснаха adsense за България имаше една такава дружинка 10-20 човека.Всичките изгърмяха дори бях се притеснил да не ни затрият пак заради такива като тебе...
 

Горе