Гореща оферта за рекалма!

hking

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, срещу 10лв на месец, получавате едиторски права в Българска фейсбук страница с 92% жени. 6000 последователи, всички натурални и не лош рийч на публикациите.
Който се абонира получава пълното право да публикува, когато и каквото пожелае в групата за срок от 1 месец.

Бонус 3 рекламни публикация във избран от вас ден и час в международна фешън група 150 000 последователи.

От промоцията могат да се възползват 5 човека, за да може да се спази и някаква дисциплина в групата. Желаещите да пишат на лично!

Поздрави и успешен ден!Untitled.jpg
 
От: Гореща оферта за рекалма!

И за мен линкове на ЛС, ако е удобно.
 
От: Гореща оферта за рекалма!

И за мен линк и начин на плащане.
 
От: Гореща оферта за рекалма!

И за мен ако може линк. Благодаря
 
От: Гореща оферта за рекалма!

Да попитам един човек ли ще направиш админ или колкото си платят? Понеже никъде не пише, а до този момент има 7 заявени линкове със сигурност ще има и повече. Така ако 5-ма дори платят ще стане едно мазало...
 
От: Гореща оферта за рекалма!

3-4 човека ще получат права за първия месец. Има си алгоритми и особености, коитосъм отработил и няма как да стане мазало, ако се спазят! Желащи има но до тук няма заявен и платен пакет, така че който желае да се чувства добре дошъл. Ще помогна с каквото мога за успешната кампания, като ще публикувам, като бонус и в чужда фешън група 150 000 последователи, който желае, разбира се!
 

Горе