Горещи промоции и големи намаления!

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
В тази тема всяка седмица ще пускам по една гореща промоция, като бройките ще са ограничени, а също така и срока, в който ще можете да направите вашата поръчка.

Първото намаление, което пускам е следното:
:!: Поръчвате 10 статии от 400-500 думи, а получавате 14.

* ВНИМАНИЕ! Бройките са ограничени до три комплекта, като те могат да бъдат поръчани и от един потребител в сайта!
* Офертата е валидна до 04.04.14 и приключва в 00:00 часа!
* Промоцията важи само за нови поръчки!

Редовна цена на комплекта – 70 лева.
ПРОМОЦИОНАЛНА цена на пакета – 50 лева.

За контакти:

skype_54a63_31097266.png
nikol89_

emeil_44b11_31097267.png
nikol89_@abv (dot) bg

fb_f08ee_31097269.png
https://www.facebook.com/nikoldesign



Част от отзивите на моите клиенти:

Използвам съм и в момента все още ползвам услугите на Никол. Статиите, които предоставя, са на ниво и за момента съм много доволен от работата й! Препоръчвам я!

Много съм доволен от работата на колежката! Работи бързо, качествено и може да се разчита на нея. В момента работим заедно и съм много доволен засега, дано продължава все така :) Препоръчвам горещо!

Много доволен от услугите на автора. ;) Препоръчвам. Коректна, бърза в изпълнението и без никакви трудности се работи с нея.

Силно препоръчвам, доволен съм от услугата.
 
Последно редактирано:
От: Горещи промоции и големи намаления!

Остават само два комплекта! Всеки от вас, който иска да получи качествени статии за сайта си и то на промоционални цени, може да се свърже с мен на посочените контакти.

:!:Промоцията не е актуална вече!
 
Последно редактирано:
От: Горещи промоции и големи намаления!

Намалението за тази седмица е следното:
:!:Поръчвате две векторни концепции на лого, а получавате 3 + бонус един статичен банер.

* ВНИМАНИЕ! Бройките са ограничени до три комплекта, като те могат да бъдат поръчани и от един потребител в сайта!
* Офертата е валидна до 15.04.14 и приключва в 00:00 часа!
* Промоцията важи само за нови поръчки!

Редовна цена на комплекта – 180 лева.
ПРОМОЦИОНАЛНА цена на пакета – 130 лева.
 

Горе