Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

niks

New Member
Гошо Кръчмето е БУКС бизнесмен милионер с четири апартамента в тропически рай !!!



Който иска да го спаси от китайската мизерията да му стане реферал

http://www.infinitybux.com/?ref=kry4ma

Бъдете добри самаряни и помогнете на дегенерата да събере центове за обратен полет че едва ли ще изкарат с китайката тази зима

PS

Ха, ха...имал четири апартамента, живееел в тропически рай и ядял редовно "кокосови орехи, ананаси, папаи, питаи, а и месо от акула, калмари, миди, заек, теле и т.н.":lol:

Кой от кого се учи само не знам кръчмата от каргото или обратното, обаче ми е мега забавно....селския хоремаг в който са израснали не прощава:p
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Какой тоз форум? ДП?

edit: tc, ne e DP.
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

сео-лунатик-сео-нещо-си.ком май беше :mrgreen:
Демек неговият си личен, собствената звездна сцена, дневникът на душата му, полето за словоблудство с юзърите от вражеските форуми де са го баннали

Надзърнете из хисторито на предните му никове, беше писан многократно
 
Последно редактирано:
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Какой тоз форум? ДП?

edit: tc, ne e DP.

Код:
[URL]http://www.seo-forum-seo-luntan.com/other-languages/otoo/45/[/URL]

Извинявам се за линка но няма нормален човек който да отиде в този форум за друго освен за да се гаври с кръчмата
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Това момче не е добре с главата, явно наистина проблема е по-сериозне отколкото си мислех аз. И не казваме, че е луд или тъп, а че е специален.

Не мога да повярвам, че такива кретени щаваш из чуждестрания нет. И без това не сме много голям нация, че и тоя е тръгнал да ни цака името на Българите. Шибан неудачник.
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Кой от кого се учи само не знам кръчмата от каргото или обратното, обаче ми е мега забавно....селския хоремаг в който са израснали не прощава:p

niks... или да ти викам АТИЛА?
Интересно ми е как лудия вика на другите че са луди...

развиваш ли си сайта и има ли дарения?

гледам никъде не те обичат?

Та се чудя с какво мислиш че си по добър и по малко луд от кръчмаря?
...
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Гаража ми е готов 30 квадрата чисто, мислех да 200 да го пусна но на теб ще ти го дам за 150 лева.

Има фибран на пода и тавана от розовия на Аустротерм, монтажа на вратата го чакам другата седмица, поръчал съм да ми я направят от 5 сантиментра термо панел (сандвич с пълнеж от пенополиуретан), над вратата има пояс с прозорци и PVC дограма, ток, вода, канализация......

Бас слагам че условията са по добри от тези в които си мизерствал 10 години в Модерно предградие.

За 200 лева в София освен стая, мазе или таван друго не може да се наеме....
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

niks... или да ти викам АТИЛА?
Интересно ми е как лудия вика на другите че са луди...

развиваш ли си сайта и има ли дарения?

гледам никъде не те обичат?

Та се чудя с какво мислиш че си по добър и по малко луд от кръчмаря?
...

Човек,никса е социофоб.Понеже имам задочни наблюдения върху подобни личности,та основавайки се на това,бих се обзаложил,че ти си основната личност, с която комуникира,макар в кибер-пространството,да не говорим за офлайн-аналога:).
Никсане,прав ли съм:)?
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Има много фенове той.. ама с ник atila
осрал е наред по интернет и много народ му се заканва :)

направил си едно националистическо сайтче и сложил бутон за дарения и чака да му дари някой долар два...

тук пак е що годе мирен... ако не ползваше заучените си фрази не маше да го разконспирираме лесно...


До преди седмица се хвали как си изграждал ново търговско помещение и щял да кърти пари...
а то било гараж на майната си дето нема кой и 100 лева наем да му дава.
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

До преди седмица се хвали как си изграждал ново търговско помещение и щял да кърти пари...
Абе,нацист,чеки малко,тук дубликата ти е гологъза.Защо?Защото преди няколко дни ни квичеше,че не бил той писал в този форум,моля ти се,защото не му уважавали мнението....АМА продължаваш да кихаш тук,нали?...Защо?Защото тук пишеш,защото НЕМА къде да ти обърнат внимание или греша:)
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Я дай пак че не разбрах ко ми хортуваш?
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Я дай пак че не разбрах ко ми хортуваш?
Класика в жанра,на въпроса отговаря с въпрос.. .Не си в заседателната зала за да пИчелиш време за по-затапващ отговор , в крайна сметка...това е само форум...,в който изхейти.че нема да участваш шпвече и друн-друн....
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Класика в жанра,на въпроса отговаря с въпрос.. .Не си в заседателната зала за да пИчелиш време за по-затапващ отговор , в крайна сметка...това е само форум...,в който изхейти.че нема да участваш шпвече и друн-друн....

пак не ти разбирам бре валдес?... да не си захапал акордеона? но все пак вникнах в смисъла на заплетения ти словоред.
Да почти се бях отказал да пиша тук,
но получих достатъчно подкрепа на лс
а и изгладихме нещата с когото трябва?
ти се явяваш като изборен наблюдател или независим застъпник бре.
я изпей нещо класическо :)

пък и е трудно да оставим атила, собственика на най-патриотичния български сайт
да се шири тук на воля и да се прави на мъж без опозиция, въпреки че пред такъв като него всяка съпротива е безмисленна...
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Тези караници са най-голямата простотия, на която съм ставал свидетел след края на последния Биг Брадър. Доста са забавни за хора, които си падат по такива неща. :) Ако продуцентите на предаването четат тука и предложат по 10 000 лева хонорар за участие на замесените в тукашните сериали ще стане такова шоу, че X Фактор и производните му ще останат далеч назад по рейтинг. :)
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Тези караници са най-голямата простотия, на която съм ставал свидетел след края на последния Биг Брадър. Доста са забавни за хора, които си падат по такива неща. :) Ако продуцентите на предаването четат тука и предложат по 10 000 лева хонорар за участие на замесените в тукашните сериали ще стане такова шоу, че X Фактор и производните му ще останат далеч назад по рейтинг. :)

Бях тръгнал да репликирам последния пост на Амун,но след като прочетох поста на Тест ми се уби всяко желание за Балканска гъзария.По тази причина,пожелавам на всички съфорумци успешен бизнес(Не,няма да кажа,че се оттеглям от форума и после да да се отметна от думата си като някои съфорумци:p)
 
  • Like
Реакции: Test
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Въпреки че си вулгарен чалгар и се ежиш като младо петле в нов кокошарник... все пак ти симпатизирам.
има какво да се шлайфа, но все пак не си цепеница.
ако ти потрябвам за нещо, заповядай.
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Ако продуцентите на предаването четат тука и предложат по 10 000 лева хонорар за участие на замесените в тукашните сериали ще стане такова шоу, че X Фактор и производните му ще останат далеч назад по рейтинг. :)
Тогава ще има само спаринг, ама не словесен.
 
От: Гошо Кръчмето е БУКС Бизнесмен=помогнете му за самолетен билет

Най-после безполезните теми на лудия Никс намират заслуженото си място - кофата.
 

Горе