Графичен дизайн

Saphire

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте на всички занимавам се с графичен дизайн предлагам услуги свързани с обработка на снимков материал Колажи,Монтажи,Фото Ретуш, Постери и принт материали.
Изработвам лога ,банери статични и анимирани портфолио можете да видите тук http://saphiregirl79.daportfolio.com

gsm- ще оставя само на сериозни хора
При интерес от ваша страна моля изпращайте запитвания на ЛС за тези,които не могат по някаква причина тук в темата.
Благодаря
 
Последно редактирано:
От: Графичен дизайн

Много добро портфолио. Личи си, че знае как се правят нещата. Успех в работата.
 
От: Графичен дизайн

Личеше си още от логото в темата на Фози - както отбелезАх вече...

Много красиви графики, очевидно огромни възможности. Само тия web 2.0 (и разни други стандартно-банални) неща из портфолиото ме дразнят и като цяло поевтиняват общото впечатление. Аз бих ги разкарал да не се виждат. Ама да речем че то си е просто мой вкус. Само логата и вебдизайните имам предвид. Фотоманипулациите не мога да ги коментирам - то се вижда че са извънземни.

И аз бих ползвал услугите на колежката, само да се появи подходящ проект..
 
От: Графичен дизайн

Фотоманипулациите са на много високо ниво. Уеб дизайнът обаче не. Като цяло са добри страничките, но има някои ефекти, които идват в повече. Границата между разчупения и претрупания дизайн е много тънка. Гледай да си от правилната страна. Поздрави и успех. :)
 
От: Графичен дизайн

Благодаря на всички за коментарите и мненията :) ето нещо правено съвсем наскоро - GotFrag2..jpg
 
От: Графичен дизайн

Здравейте,
искам да Ви попитам за изработката на лого колко е цената?
МОже да ми пишете ЛС

Благодаря Ви предварително.
 
офтопик @SMitev трябват ти още два поста за да се активира системата за лс лесен начин да ги направиш е да отговориш на някоя анкета във секцията за форума най долу и да споделиш какво си отговорил :)
 
От: Графичен дизайн

Ето още нещо което творих наскоро това е дизайн на лепенка за Ел.Китара - strat-designers-&#1.jpg засега това по-късно днес или утре ще пуна и други неща
 
От: Графичен дизайн

Ето нещо съвсем ново един Ретро постер правих го снощи Vintage-poster2..jpg :)
 
От: Графичен дизайн

Харесва ми. Само "JOIN" не се вижда много добре, а носи главния смисъл на цялата работа. :)
 
От: Графичен дизайн

Още от Saphire !

seo-x-button-88x31-1.pngseo-x-button-80x15-3.pngseo-x-button-88x31-2.pngseo-x-button-80x15-2.pngseo-x-button-80x15-1.png

Бутоните за моя сайт. Като уточнявам че са правени по мой вкус, а именно аз казвам размер, цвят ....
 
От: Графичен дизайн

Как да сложа iTrader?

Опа, оправих се. Ако имаш време може и ти да ми сложиш една точка в iTrader-а :)
 
Последно редактирано:
От: Графичен дизайн

POPART.jpg
POSTER ЗА ЗАВЕДЕНИЕ
 
От: Графичен дизайн

Страхотен постер! Браво колежке :D
 
Последно редактирано:

Горе