Група Haters

harkon

New Member
Днес получих покана за група Haters. Очаквам скоро някой да пусне покани за група Losers до половината форум. :mrgreen:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[video=youtube;Sp9R0cZ47sA]https://www.youtube.com/watch?v=Sp9R0cZ47sA[/video]
 
Последно редактирано:
От: Група Haters

Малко по-късно ще шляпна list of benefits (списък с файдите демек) - какви са позитивите за членуващите, разбираш ли... :) .

ПС: Не са натискайте за покани, първо да сформираме core-то на групата. Архи-хейтърите на предприемач.ком трябва вече да са получили покани. После може да вербуваме още мембъри, ама изискванията за членство ше са ТЕЖКИ, отсега да предупреда :mrgreen: ...
 
Да, понапиши какви ползи ще получат потребителите на тази група. :)

Има още да се пълни, знам още няколко хора с "твърд" стил на водене на дискусии, които не присъстват. Но след време всички ще са си там. Идеята ми допада много. Пък и никой няма да се закача с тази група.
 
От: Група Haters

Ше напиша га ми дойде музата за глупости :) .
Поканих тия, за коит тва е забавно и не влагат особен смисъл или чувства. Противно на заглавието.

Иначе приемам предложения за нови мембъри. Само на лична бележчица, за да не се обиди някой.
 
Последно редактирано:
От: Група Haters

Ще напиша ама когато ми дойде музата за глупости :) .
Поканих тия, за които това е забавно и не влагат особен смисъл или чувства. Противно на заглавието.

Иначе приемам предложения за нови мембъри. Само на лична бележчица, за да не се обиди някой.

От одеве се каня да пиша тук, като ви видях членството, в същия заблуждаващ стил мога да пусна група ловерс, имах някои неща наум, но не ми се занимава в момента. Иначе може да стане интересно да има два лагера и да не е ясно всъщност кои са хейтърите хахах. Ай ся ме нахейтете за тренировка. Аз ше зема дая пусна тая група все пак, ако някой не я е пуснал вече.
 
От: Група Haters

От одеве се каня да пиша тук, като ви видях членството, в същия заблуждаващ стил мога да пусна група ловерс, имах някои неща наум, но не ми се занимава в момента. Иначе може да стане интересно да има два лагера и да не е ясно всъщност кои са хейтърите хахах. Ай ся ме нахейтете за тренировка. Аз ше зема дая пусна тая група все пак, ако някой не я е пуснал вече.

само като чете някой група lovers да не риче, че иде реч за некво плющение. сложи едно 18+ за всеки случай
 
От: Група Haters

само като чете някой група lovers да не риче, че иде реч за некво плющение. сложи едно 18+ за всеки случай

Току що сложих картинката :))))

Не знам, ако е твърде 18+ картинката кажете, но се накефих, добре тръгна работата :))
 
От: Група Haters

Току що сложих картинката :))))

Не знам, ако е твърде 18+ картинката кажете, но се накефих, добре тръгна работата :))

мене ме кефи. да ти е честита групата на любовниците и не забравяйте - правете любов а не война
 
От: Група Haters

мене ме кефи. да ти е честита групата на любовниците и не забравяйте - правете любов а не война

Вече е много късно, засега я махнах картинката, култова е, но наистина малко заприлича на хм... ще видим утре ще го помислим...
 
От: Група Haters

Пффф, уонабита някакви.

Мъж не знам как ше реагира като го поканиш у група с таквази картинка, ама ако е форумджийка - или ще се зарадва отмах, или ше се престори на възмутена.
Давай да видим.
 
От: Група Haters

пууу нмъ щът ни в хейтърите ни в ловърите - убих са да им пиша из темите. отивам да се джавкам в кофата
 
От: Група Haters

Нямам виждане още, а и не ми се мисли в момента, късно е, но една от идеите ми е, че който оцелее глутницата от хейтъри после го чака глутница ловъри хахах, или пък си мислех нещо от сорта: "да залеем форума с любов" хахахах, абе има хляб в идеята да се поляризират 2 групи, а в моята група БуллБлогер си добре дошъл, и изобщо всички са добре дошли, това е любовта - тя е за всички :)))
 
От: Група Haters

Може да таргетираме новорегистрираните.
Подлагаме на крайности нещастния и неоправдан нуб, доокат му избие съчматъ... Отрано да съ знай шъ ли го бъде, нема ли :rolleyes: .

Демек, ний ша го бийм виртуално, вий ше го превръзвате, обграждате с ласки и внимание (пуууууу :cry:), мотивирате, връщате вярата в :mrgreen:доброто и човечността, и ... Побутвате обратно при нас :twisted:.
 
От: Група Haters

Пиша тук на вниманието на 4-мата хейтъра :) Мисля, че поне един от вас е коментирал в блога ми в поста за клокси и затова ви казвам, че ще я трия темата, просто така го реших, ей тук се извинявам и доколкото мога обяснявам защо, просто не го искам тва нещо там - в понеделник ще я изтрия.
 
От: Група Haters

Не знам за ко става дума, ма поста ти там почти ма разчувства и а-ха да зарежа хейтърлъка... Ей толкоз не ми достигна.
 
От: Група Haters

Ей к*ре сплескан, що нямам покана, гадно негро такова :twisted:
 
От: Група Haters

Ей к*ре сплескан, що нямам покана, гадно негро такова :twisted:
Не стааш. Само са мазниш 1 такъв из темите, та избива на национален идеализъм...
:)

Ше видим.
 
От: Група Haters

Пу да го е*а :-o
 
Нямам думи... Поне като си имате група вече, хейтете там всичко живо на воля, вместо да изливате помията си публично пред останалите 11 333 (към този момент) потребители.

Т'ва да вземат да му сменят домейна на хейтърс.ком, че скоро от този форум нищо няма да става ако както сега 80% от темите са хейт и нападки.

И да, почвайте от мен, няма проблеми. И без това малко ми остава да почна да влизам само заради личните съобщения.
 

Горе