Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта си

Беджев Стил

Well-Known Member
Пуснах платена реклама на мой сайт в Адуордс, като включих и дисплейната мрежа .
Въпреки предубежденията ми реших да пробвам.
за няколко минути след пускането на рекламата Адуордс ми отчете 3 клика( и то скъпи думи ) , а реални посещения не видях
Следя ги през Аналитикса
Махнах диспейната мрежа и всичко си отиде на мястото

Та да питам тези "предприемачи" - що си кликате по рекламите на сайтовете, а ?????????????????
Ще ви се върне тъпкано !
И аз имам сайтове с реклами, ама що ме карате да си махам рекламите от дисплейната мрежа. После се оплаквате че нищо не печелите от реклами .
 
От: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

Чакай малко, как така си кликат по рекламите, пък нямаш реални посещения? Нали ако някой си натисне банера, ще влезе в сайта ти и ще бъде отчетен.
 
От: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

ако се затвори сайта преди са се зареди , не се отчита от Аналитикса , понеже кода на аналитикса е най накрая , поне така си обяснявам аз.
И тези кликове са от дисплейната мрежа. При резултатите от търсене нямам такива простотии.
 
Re: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

Има забавено отчитане, първо. И второ имат доста добра система за констатиране на нарушения като после ти връщат парите за невалидни кликове.
 
От: Re: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сай

Има забавено отчитане, първо. И второ имат доста добра система за констатиране на нарушения като после ти връщат парите за невалидни кликове.

хаха, дано да е така
 
От: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

Чакай дали съм рабрал правилно - Ти си хванал , че някой си клика сам по рекламите , но адсенсе не ги хващат ..... звучи логично.
 
От: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

само споделям наблюдения от дисплейната мрежа. Няма как да докажа че някой си клика , но ако реален потребител кликне на реклама , се надявам поне 30-40 секунди да се задържи на сайта .
 
От: Гугъл ми взе пари за 3 клика, а реално посещения през това време нямах на сайта с

Това, че кода е в края на страницата няма никакво значение. Всичко се случва толкова бързо, че не вярвам да успее да го спре. Друг е въпроса, че този който кликва, може да блокира javascript или да има някакъв аналитикс blocker.

Иначе си в правото си, все пак плащаш за реклама и парите ти си заминават, без да имаш посетител в сайта.
 

Горе