Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

uni-web

Well-Known Member
Е то бива, бива, но и бивол на курбан не бива, баси, мен с 240, други колеги с по 300 - 500 , не са наядоха тия лами прости.
Аз от изито този месец ще съм по-добре отколкото от тъпия адсенс, накрая, ще се ядосам и ще оставя само изито и да го духат тия мизерници.
Преебаха си търсачката сега и рекламната мрежа искат да си пребат. Баси това е заплата на един човек балъци долни смотани. :evil:
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Я раздуй, какво точно са направили и защо?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Е, какво резнали са пари, с обяснение невалиден трафик, а нямам такъв. Майната им, няма да ме бутнат, но това са си не малко пари, и направо полудях като видях.
Я раздуй, какво точно са направили и защо?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Е, какво резнали са пари, с обяснение невалиден трафик, а нямам такъв. Майната им, няма да ме бутнат, но това са си не малко пари, и направо полудях като видях.

240 лева за теб пари ли са бе? Та ти вадиш сигурно поне 4-5К ДОЛАРА!!!!
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

drama begins..... :drama: more popcorn pleazeeeeee
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Колко вадя не е твоя работа, а и, ако беше поне малко наясно щеше да знаеш, че адсенс плаща в евро, ама то хейтърчетата като теб като си нямат пишки с кво да си играят гледат да се чоплят по форумите и да ръсят злоба...
240 лева за теб пари ли са бе? Та ти вадиш сигурно поне 4-5К ДОЛАРА!!!!
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Ей това е промит русофобски мозък, ама прост пробит като куха лейка загубена душа.
Да Путин го е казал, ако искаш и източниците мога да ти посоча олигофренче, само дето не виждам какво общо има Путин със адсенс???
Спокойно, нали съм рубладжия, на мен путин не ми реже рублите, баси, няма ли админи в тоя форум, докога ще го търпите това лайненце.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Да Путин го е казал, ако искаш и източниците мога да ти посоча...

Източник на статията: http://realnienovosti.com/v-mire/1457183579.html

Този сайт се позовава на "Россия 24", но на "Россия 24" няма абсолютно никаква информация за този случай. Новината я има само в няколко руски спамерски сайта и форума. В нито един официален руски източник няма подобна новина. Както и самите коментари под статията говорят - тази новина е фалшива.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Като си разгледах статса, за последните 36 месеца най-много са ме рязали с 10.07Е, като около 20% от всички транзакции за този период са ми без invalid traffic.
Порязаните колеги само с фб трафик ли са?
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Смесен си е братле, но и да е само от фейса защо да го брои невалиден, това си е ебаси кражбата направо.
Като си разгледах статса, за последните 36 месеца най-много са ме рязали с 10.07Е, като около 20% от всички транзакции за този период са ми без invalid traffic.
Порязаните колеги само с фб трафик ли са?
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Абе ти и ти ли бе хейтърче, не разбра ли , че със чепкане по форумите и изнудване на хората пари няма да вадиш. Мен 240 евро бълха ме ухапала, и не ходя да прося от хорта и да ги изнудвам за пари, аре бегай у лево писнахте ми с оня тъпак по-горе вече!!!!
Той човек му говори за пари, на него сърчицето му гори сега , как така Христо прави толкова парички и печели, пък , аз не мога.
Ще ви кажа ставам в 5 и си лягам във 1-2, не си чопля носа и не плюя по колегите по цял ден.
Баси досадниците ...
И отново, в форума няма админи!!!!
Източник на статията: http://realnienovosti.com/v-mire/1457183579.html

Този сайт се позовава на "Россия 24", но на "Россия 24" няма абсолютно никаква информация за този случай. Новината я има само в няколко руски спамерски сайта и форума. В нито един официален руски източник няма подобна новина. Както и самите коментари под статията говорят - тази новина е фалшива.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

ХАХАХАХА

Извинявай, колега ама така става когато посещенията са от фейсбук и мен ме рязнаха преди няколко месеца :) Пий студена вода и карай..

Колкото и трафик да правиш от фейсбук.. гоогле винаги ще си те рязва защото трафика от там се счита за фалшив!

Недейте просто да ми философставатe щом много разбирате докарвайте си от фейсбука и пак си пускайте темите и се оплаквайте на останалите.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Аз защо нямам нито едно нередовно центче? Как все Гугъл ви краде едни и същи хора.
Има си начин от фб масата да се изкарват пари, но трябва четене и мислене, а не спам и реване по форуми.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Аз защо нямам нито едно нередовно центче? Как все Гугъл ви краде едни и същи хора.
Има си начин този от фб масата да се изкарват пари, но трябва четене и мислене, а не спам и реване по форуми.

А, колега, недей така и ти, че и теб ще намразят и ще ти се подиграват. Нали ги виждаш как реагират...
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Като толкова разбирате, защо цяла година е нямало проблеми, а чак сега почнаха да режат. Трафикът си е един и същ, няма значение от къде идва. Дори съм имал случай да ми дават пари отгоре, а сега ... Айде чакам компетентно мнение от протата.
 

Горе