Предлагам: ДА ПРЕМАХНЕМ ТРОЛОВЕТЕ ОТ ФОРУМА!

Аз да хейтна малко, логото е на топ ниво (хич не прилича на правено на пейнт от 10 годишно дете, нищо против пейнт-а де, имам колеги който правят чудеса на него), минавало ли ти е през главата да използваш някакви цветове на текста в менюто и по слайдерите, малко по подходящи да го ева, ддз. Поне дет се вика, ако някой тръгне да чете нещо, да успее да го прочете преди да го изджаска епилепсията. Има още доста работи за хейтване, ама мн ме мързи.. поздрави!
 
Каква ти е идеята в една публикация да наблъскаш 17 линка към сайта ти?
Прави сео оптимизация човека не го спирай сега :)
Едит: и аз съм на мнение, че логото не е много като за уеб дизайн.
 
Аз да хейтна малко, логото е на топ ниво (хич не прилича на правено на пейнт от 10 годишно дете, нищо против пейнт-а де, имам колеги който правят чудеса на него), минавало ли ти е през главата да използваш някакви цветове на текста в менюто и по слайдерите, малко по подходящи да го ева, ддз. Поне дет се вика, ако някой тръгне да чете нещо, да успее да го прочете преди да го изджаска епилепсията. Има още доста работи за хейтване, ама мн ме мързи.. поздрави!
Пожелавам ти и в твоя бизнес да се появат хейтъри за да г осринат. Всичко се връща....
Или си поредния трол на някой завидливец

Логото го прерабоих от оригинала, на две на три, тъй като не се бях занимавал 2 години и старият ми сайт го няма от също толкова време долу горе. Имам достатъчно клиенти, никога в повече няма да е зле да има. Не ми е приоритет уебсайта. Ще се постарая където те видя из форума а и извън него ( вече съм си подготвил домашното за теб ) и аз така да те оплюя никой да не гледа обявите ти или услугите ти с добро око после. Второ, ако говориш за сайта достатъчно добре се чете, за който търси информация. Ако си нямаш работа имам една стара къща за ремонтиране, ще имаш работа за пълен работен ден и за назидание с глад и без надница! Да си припомниш глада, ако си забравил.

Надявам се админ да изтрие проклетата тема и да накаже злодейците в тоя форум!
За това държавата ни няма да се оправи. Предатели на Левски, Ботев. Хора плюещи на другия, защото в характера им е заложено да унищожат нещо чуждо....! Но не се сещат, че един ден каманите падат и на тяхна глава
 
Последно редактирано:
Ехеее... доста добре приемаш критиките :D

А това че ме заплашваш в интернет за изказано мнение.. треперя, няма да мога да спя тази вечер:(
 
Ехеее... доста добре приемаш критиките :D

А това че ме заплашваш в интернет за изказано мнение.. треперя, няма да мога да спя тази вечер:(
Много хубаво изказано мнение.... Все едно да кажа, примерно нищо че не те познавам :''Аа остави го този, той е еди къв си еди какво си, аз го познавам. Пие много, бият го много, лъже и мами.....'' Или пък без да искам съм познал без лично да се знаем ?! М?!

Критика се прави пЪРВО не публично за да не се уронва авторитет. Така правят белите и истински хора, а не правещите се на голямата работа, а реално въздух под налягане.... Пишеш едно съобщение ''Здравей, имам малко забележки, ........ Нее хубаво еди какво си според мен, по-добре направи така и така. Еди какво си ще повияе зле и т.н. ''

Много просто, но не за пости хора! Типично потурчено-български манталитет... Що пък да не хвърля малко боклук в двора на съседа и да кажа да го глобят за незаконно сметище...... Много е умно, няма що. Не ме интересува дали те е страх или не. Излишно се заяждаш, и ще ти се върне един ден. Проста математика на вселената...

Когато самия ти си закритика, НЕ МОЖЕШ да критикуваш!!!
Критикуваме македонците, че са еди какви си еди онакви си, накрая се оказва, че нямаме разлика с тях, защото и при нас същото
 
Ехеее... доста добре приемаш критиките :D

А това че ме заплашваш в интернет за изказано мнение.. треперя, няма да мога да спя тази вечер:(
Ей миндил прост. И ти си за бой и ебан! Трол смотан!
 
Вън буржоата, бан за капиталистите, хляб за народа, свобода на слогото
 
Баси, не съм писал тук от 5 години :/
Та по същество - callpchelp със сайт за сервиз за компютри и Dafa Web със сайт за оптимизация, имат един адрес в контактите на сайтовете (да, от мен е този клик :) )
Да кажем, че имат споделен офис. Но и телефона за контакт е еднакъв?!
Та въпроса е кой от двата профила е тролски?
 
Баси, не съм писал тук от 5 години :/
Та по същество - callpchelp със сайт за сервиз за компютри и Dafa Web със сайт за оптимизация, имат един адрес в контактите на сайтовете (да, от мен е този клик :) )
Да кажем, че имат споделен офис. Но и телефона за контакт е еднакъв?!
Та въпроса е кой от двата профила е тролски?
Евала бате, и аз забелязах еднакви адреси в директорията на единият от подписа, рекламират си сайтовете ( url адресите на ревютата ) ;/ ,тоест един и същи човек е, сега навързах нещата.
И welcome back
 
Аз ще си замълча, само ще кажа че никога няма скука в този форум :D А до тролчетата... скоро не съм засичал никой, какво се случва? да не са събрали пари за моренце нещо, а/у :D или пък съседа си е сменил паролата на УаЙЙфаЙя :D
 
Баси, не съм писал тук от 5 години :/
Та по същество - callpchelp със сайт за сервиз за компютри и Dafa Web със сайт за оптимизация, имат един адрес в контактите на сайтовете (да, от мен е този клик :) )
Да кажем, че имат споделен офис. Но и телефона за контакт е еднакъв?!
Та въпроса е кой от двата профила е тролски?
Край, ти го уби тоя "Дафа"! Добър журнализъм, респект! Като има такива тарикати да го играят по 2 профила, и аз ли да жуля 5 фалшиви през проксито и да почвам? Баси нечестността. Блинки моля да се погрижи да респектира Дафа и фейка му. @Blinky
 
Баси, не съм писал тук от 5 години :/
Та по същество - callpchelp със сайт за сервиз за компютри и Dafa Web със сайт за оптимизация, имат един адрес в контактите на сайтовете (да, от мен е този клик :) )
Да кажем, че имат споделен офис. Но и телефона за контакт е еднакъв?!
Та въпроса е кой от двата профила е тролски?
Момчето работи от дома си и няма офис, представя моя офис за кореспонденция, като в това има размяна на услуги естетсвено, но офиса е само мой, като имам и документи за това. Не знам, какво лошо има в това. До колкото виждам има доста предлагащи и търсещи споделен офис... Дори срещи избягва да урежда при мен, случвало се е 2 пъти за една година, но тъй като не е от Пловдив и се мести по тка да се каже чужди домове, не виждам нищо лошо.... И ако имаше нещо, щеше да е логично да се скрие... Други въпроси ?!

Не виждам логика в няколкото профили, освен ако не се спами, господин все-много знайко, царю велики... Аз имам 3 линка и рядко дори влизам тука, освен ако не ме интресува нещо конкретно, или имам време за губене...
 
Момчето работи от дома си и няма офис, представя моя офис за кореспонденция, като в това има размяна на услуги естетсвено, но офиса е само мой, като имам и документи за това. Не знам, какво лошо има в това. До колкото виждам има доста предлагащи и търсещи споделен офис... Дори срещи избягва да урежда при мен, случвало се е 2 пъти за една година, но тъй като не е от Пловдив и се мести по тка да се каже чужди домове, не виждам нищо лошо.... И ако имаше нещо, щеше да е логично да се скрие... Други въпроси ?!

Не виждам логика в няколкото профили, освен ако не се спами, господин все-много знайко, царю велики... Аз имам 3 линка и рядко дори влизам тука, освен ако не ме интресува нещо конкретно, или имам време за губене...
Чакай, значи като звънне някой за уеб дизайн услуга или проект, ти и фирмата ти за писи репейр отговаряте вместо него, уговаряш цени, правиш гимнастики в негово отсъствие. Аде бе бате, ти баш за балъци ли ни взе?
 

Горе