ДЛРМ

Moko

Well-Known Member
Абееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ей!
Защо си траете, че сте спонсори на Дигитална работилница за млади лидери (ДЛРМ) , а? :D Та трябва сам да открия тази информация ? :D

Сериозно - защо нито Блинки, нито Кулайс, не е споменал за този евент? Това е супер полезно за начинаещи... Саднах :/
Поздравления, за подкрепата, момчета! :))) Подкрепили сте нещо страхотно! Браво!
 
мисля че точно на този евент не сме партньори :) но сме били на други на емениджър... а защо се получило разминаване незнам ... ако има трансперант може да е заради някой предишните трябва да питам блинки...
 
Да, не сме партньори на този ивент. :)

Даже не ни видях в Медийни партньори. Аз нямам нищо против да подкрепим инициативата, но не съм осъществявал контакти и никой не се е свързвал с мен по този повод. Ако организаторите имат желание, ние сме отворени винаги. :)
 
От: ДЛРМ

Ще ви щракна една снимка после :)
А и като цяло - никога не съм видял призив за някакъв семинар или такъв workshop... Бъдете социално отговорни, вие сте пичове! :Р
 
Да, направи ни снимка. Повярвай ми, по социално отговорни от нас няма. Каквото сме имали като предложение за медийно партньорство, винаги сме го приемали. Ако е така, ще видим къде е била грешката, но съм сигурен, че нямаше да го пропуснем да го отразим, ако организаторите бяха се свързали. Наистина. :)

Моко, дай инфо. Какво реално се е случило. Малко съм като ударен с мокър парцал. Има винил, на който има наше лого ли? Ако е така, мисля, че от стар, още от първото ни партньорство. Ще е голяма чест да сме си партнираме и за това, но никой още не се е свързал с нас. Както виждаш, на страницата им не фигурираме, което означава, че не сме обсъждали това събитие.
 
аз за винила си помислих :) иначе момо като сме партньори обикновено пускаме статия в медиината част ако се предостави таква :) и въртим банери :) мисля че с емениджър е била пускана банер реклама :) ти имаше един период в който не влизаше може тогава да сме били партньори :)

иначе ще съм им благодарен ако го дъжат Блики трябва да ги черпи като ги види :)
 
От: ДЛРМ

Знам, че сте готини, затова ми стана интересно и проверих, но не намерих нищо за семинара :) Затова реших да питам :Р
Ето снимка :
1378650_10200323296519230_2022790071_n.jpg

Още веднъж браво! Ицо е пича с WP? Или за друг Ицо става дума :D
 
За друг Ицо става дума, който преди време ни вкара като медийни партньори. Този лектора на събитието сме се засичал само. :)

Иначе да, трансперантът е стар, от първото издание на семинара. Много ще се радвам, организаторите да четат тук и да знаят, че могат да разчитат на нашето медийно партньорство. :)
 
От: ДЛРМ

Ясно :) А вие двамата няма ли да направите нещо такова? Били ли сте презентатори и лектори досега?
 

Горе