Инвестирам в: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

didkap84

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте бих искам да инвестирам малко пари в някой сайт. Въпросът е че искам да купя примерно 10 -15 максимално 30 процента от сайта. разбира се печеливш сайт. за което искам нотариална заверка за поделянето и т.н. След което парите от приходите да се делят съгласно процентното съотношение.
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Хм, интересно предложение,
но не знам кой би се навил за вече печеливш сайт.
Виж за някой тепърва прохождащ, който има нужда от инвестиция е по разумно и постижимо.

Успех с намирането, ще следя темата.
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

За какъв сайт по точно търсиш инвестиция и 300лв печалби на ден устройват ли те
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

300 лева печалба на ден е супер, но балъците са малко за 200 лева се продава 10 процента от сайт изкарващ 200 -300 месечно
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Извинявам се предварително на колегата, че ще използвам темата му, аз също се интересувам от подобно нещо, моя бюджет е от 500 до 1500 лв. :)
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Предложението наистина е интересно. Любопитно ми е какво ще бъде участието ти в бъдещето развитие на сайта при положение, че трябва ежедневно да се отделят по няколко часа, за да се развива и просперира сайта.
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Много интересно предложение!
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Много интересно предложение!
Въобще не е интересно, явно ти трябват мнения, но това друг въпрос.
Това с бюджета с 500-1500 лв... няма как да стане също, защо ?
Никои или почти никои, няма да се заминава с това, дори сайтът му да изкарва 50 лв/месечно - първо нотариус, такси, после изплащане, ако някой пък е недоволен става една....

Поделянето на "приходите", също няма да стане защото има и графа разходи. Поделянето на печалбата също няма как, всеки един сайт или нещо иска поддръжка, време и друг, собственика винаги може да "калкулира" труд или друго да намали печалбата. - това е лично мое мнение може да греша.
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

"за което искам нотариална заверка за поделянето и т.н." това ме впечатли
 
От: Давам между 200 и 1000 лева за част от сайт

Това малко ми прилича, на дейността на онова директорче от филма за Фейсбук. Даде някой долар като спонсорираше сайта и чакаше процент от компанията, ама получи от 3те най --------то.
 

Горе