Давам на няколко човека по 20 лева

От: Давам на няколко човека по 20 лева

Може би, не че не ти искат парите, а просто не могат да се свържат от БГ. Този сайт се филтрира (или поне е в списъка на сайтовете, които трябва да бъдат филтрирани) от местните ISP доставчици.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Може би, не че не ти искат парите, а просто не могат да се свържат от БГ. Този сайт се филтрира (или поне е в списъка на сайтовете, които трябва да бъдат филтрирани) от местните ISP доставчици.

+1 може би
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Не всички доставчици са го филтрирали, затова пуснах и темата, които може да свирка.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Точен е найстина. И аз получих 20 лв. за 2 мин работа. :)
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

И аз се възползвах, утре хващам брата и ще удвоим парите :wink:
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Като ги блокират, през едно прокси не става ли пак работата?
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Няма проблем да се отваря през прокси, а най-лесно е просто да ползваш Tor. Безплатно е и можеш да си сменяш IP-то колкото пъти поискаш.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Да, най-добре е през Tor. Тогава няма значение кой ти е доставчик, а и не се инсталира нищо, тъй като TorBrowser е портабъл.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Благодаря на всички отзовали се, за момента не ми трябват повече хора. С тези които съм си писал на ЛС ще доуточним нещата.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

@Надявам се да изпълните условията, при които ви ги дадох, до момента само 2-ма човека са го направили.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

@Надявам се да изпълните условията, при които ви ги дадох, до момента само 2-ма човека са го направили.
Здравей, приятел можеш ли да ми споделиш какви са условията защото в темата пишеше че можем да ги заложим или похарчим за каквото пожелаем. Тъй като аз не залагам и ги изтеглих и съответно похарчих?
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Здравей, приятел можеш ли да ми споделиш какви са условията защото в темата пишеше че можем да ги заложим или похарчим за каквото пожелаем. Тъй като аз не залагам и ги изтеглих и съответно похарчих?

Е ти сам си отговаряш на въпроса.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Здравей, приятел можеш ли да ми споделиш какви са условията защото в темата пишеше че можем да ги заложим или похарчим за каквото пожелаем. Тъй като аз не залагам и ги изтеглих и съответно похарчих?


Човече. Бях написал много ясно условията в първото мнение:

Давам на няколко човека по 20 лева

Трябват ми активни афилейти (над 18г.), за да си изтегля печалбата от букито.

http://bit.ly/1cJ6yXm

Регистрирате се през този афф линк – пишете ми на ЛС как ви е потребителското име и ви пращам 20 лева, които са си ваши без значение дали ще ги изгубите или ще печелите с тях.

Пращам през epay.bg или paypal.


Вие можете да депозирате чрез:

Кредитна карта
Neteller
Moneybookers

П.С. Естествено, че трябва да ги заложиш, да не съм луд да раздавам пари. Ако не ги заложиш ми ги върни!
 
Последно редактирано:
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Аз не съм се регистрирал, но и на мен изобщо не ми стана ясна темата. Аз го разбрах, че подаряваш по 20 лева на всеки регистриран през твоя линк, щото да си си изтеглил печалбите, което ми се стори странно. Сега излиза, че всъщност парите трябва да се завъртят.
 
От: Давам на няколко човека по 20 лева

Аз не съм се регистрирал, но и на мен изобщо не ми стана ясна темата. Аз го разбрах, че подаряваш по 20 лева на всеки регистриран през твоя линк, щото да си си изтеглил печалбите, което ми се стори странно. Сега излиза, че всъщност парите трябва да се завъртят.

За какво тогава ще пускам чрез какъв начин можете да депозирате?

Ако не си заложил не те отчита като активен.
 

Горе