Аукцион за: Давам 50 лева

didkap84

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
давам 50 лева на човек който ми помогне да вкарам сайта в първа страница по думата ,,обяви''
 
Последно редактирано:
От: Давам 50 лева

давам 50 лева на човек който ми помогне да вкарам сайта в първа страница по думата ,,обяви''

Това да не е нещо като шега, за да на развеселиш преди лека нощ ;)
 
От: Давам 50 лева

Като за теб ще го направя без пари.
Включваш си персонализираното търсене - търсиш "обяви" и отваряш твоя сайт... и така няколко пъти. Воала - вече си виждаш сайта на първа страница!

Айде и да почерпиш.
 
От: Давам 50 лева

давам 50 лева на човек който ми помогне да вкарам сайта в първа страница по думата ,,обяви''

Регистрация: Jan 2011

Човече да не си бил замразен през Фев 2011


Знаеш ли колко хора се борят за тая дума в БГ, за 50 лв никой няма да се навие, виж за 5 000


Петък ли дойде?!
 
Re: От: Давам 50 лева

Регистрация: Jan 2011

Човече да не си бил замразен през Фев 2011


Знаеш ли колко хора се борят за тая дума в БГ, за 50 лв никой няма да се навие, виж за 5 000


Петък ли дойде?!

Хищник Кърла - Дзер Сурат..... :D

Имам идея....дай тия 50 лева на някой магнал за бутилка ракия и малко мезе. Изчакай го да го напиеш и му писни на фон 50 Cent, да го запее. Качваш клипа в нета и слагаш линка отдолу. После социалните мрежи и така. Това е най-доброто, за което се сещам. Аре успех. ;)
 
От: Давам 50 лева

50 лева? И по възможност да е в топ3:lol:
Петъчната тема е открита още във вторник:clap:
 
За 150 може ли на първо място? До утре си готов. :lol:

Иначе сега сериозно Гошко Хакера от моя блок може, виждал съм го лично! И Уиндоус преинсталира, по 4 на час!!!
 
За 150 може ли на първо място? До утре си готов. :lol:

Иначе сега сериозно Гошко Хакера от моя блок може, виждал съм го лично! И Уиндоус преинсталира, по 4 на час!!!

И аз имам едни - Гуньо простия дето прави магии по Google и Yahoo страниците. :) А жена му такива додуци прави и тя с професия, че че ти цвили дупето от кеф. :)

А сега сериозно, давам 3 яйца и един петел за първо място в Google за "ибрикчия"...........по дяволите....в тази тема не мога да съм сериозен. :)
 
От: Давам 50 лева

Аз давам 49.90 лв. за трета страница по думата "маматасиебало" :lol:
 
От: Давам 50 лева

Аз ще ти помогна, хващаш Фози (с тюлена), даваш му ~100К и това е.
Чакам си 50-те лева.
 
От: Давам 50 лева

Аз давам 49.90 лв. за трета страница по думата "маматасиебало" :lol:
Само кажи сайта, преведи парите и си готов! Така или иначе има само 3 страници /с 4 резултата третата/ тази дума при Гого. Прати по ПейПала на мейл [email protected]
П.П. Най-малкото за сърча дето спретнах да ти угаждам на акъла си заслужава да почерпиш. Не, не ракия - водка "Белое золото", премиум де.
 
От: Давам 50 лева

Само кажи сайта, преведи парите и си готов! Така или иначе има само 3 страници /с 4 резултата третата/ тази дума при Гого. Прати по ПейПала на мейл [email protected]
П.П. Най-малкото за сърча дето спретнах да ти угаждам на акъла си заслужава да почерпиш. Не, не ракия - водка "Белое золото", премиум де.

Стана, сайта ми mamatasi.ebalo се изкачи от 5та страница на 3та като 4ти резултат. Грейт съксес!

Пуснах ти парите по ИстърнЮниън на посочения имейл адрес. Би трябвало тия дни около Нова Година да са при теб. Водката ще я пратя по Пощенски гълъб.
 
От: Давам 50 лева

Аз не съм специалист на тема SEO, и за това ще постъпя като не специалист (аматьор), и за разлика от специалистите (разбира се с най-добри чувства), изказали се в темата ще кажа моята гледна точка на човека, автор на темата.
Колега, смятам, както и колегите в темата са загатнали, че 50 лева са твърде малко за вкарване на сайт по ключова дума, която е много популярна.
Ако обаче сайта ти е стойностен, имаш посещения, имаш обяви, името на сайта ти е добро, би могъл да станеш популярен в интернет.
В тоя ред на мисли, просто търси хора, които да публикуват обяви в сайта ти, дай ги тези 50 лева чрез някаква томбола, на потребител с най-атрактивна реклама/представяне в сайта, потруди се сам, като промотираш обяви на потребителите ти в социалните мрежи и по този начин ще имаш място в интернет и то на добра позиция.
Поздрави и успех
 
Последно редактирано:
От: Давам 50 лева

Ето ти съвет за 50 кинта:
Дай няколко стотин хиляди лева за ТВ реклама и ще ти дръпне сайта - за справка Продавалник
 
От: Давам 50 лева

Мисля, че само Норман(Мануш) Кръстев е способен да ти помогне. httpflodareltihovobg в гугъл сайтс му е сайта. Иначе и аз мога да ти "помогна", но не и да свърша работата. Ако искаш мога да ти продам 6 месеца линк от тематичен сайт за тез пари.
 
От: Давам 50 лева

Към създателя на темата: В този форум не е мястото за подобни теми. Виждам, че си начинаещ - иначе нямаше да пускаш такава оферта, ама недей така. За 50 лева освен да излезеш, да хапнеш нещо и да изпием една бира нищо друго не можеш да направиш. Ако нямаш бюджет, чети и се учи, но по този начин повечето хора го възприемат като подигравка, затова те иронизират.
 

Горе