Даване на репутация

Avliga

New Member
Здравейте,

Все още съм нова във форума, затова имам един въпрос. Когато поисках да дам репутация, ми излезе следния надпис:

This post has not received any reputation. You currently have 10 reputation point(s)..

Можете ли да ми обясните какво означава това и какво се иска, за да мога да давам репутация.

Благодаря.:)
 
От: Даване на репутация

Само наркоманите и анаболистите се боцкат сами,... форумистите все още не могат :D
 
От: Даване на репутация

То и до като ефекта от даване на реп е толкова "неуместно" направен, няма особен смисъл да се зориш да даваш реп.... ама тва друга тема :wink:
 
От: Даване на репутация

Докато нямаш 50 мнения няма файда да даваш репутация. Все е сива и не се отразява като стойност.
Единствено можеш да покажеш отношение към написаното и написалия го, но трябва да добавиш коментар, за да е ясно дали даваш положителна или отрицателна репутация.
Поправете ме, ако бъркам нещо.
 
От: Даване на репутация

Сега разбирам, че съм се объркала. Всъщност не съм искала да дам на себе си репутация, а на друг човек...
Леле, как съм направила тоя гаф! Срам ме е :cry:...
Е, имам и някаква утеха - събрах много аплодисменти и усмивки, които повишиха настроението ми.

А по отношение на това, което казва Вискяр Бг, ще го имам впредвид. Благодаря!:)
 
От: Даване на репутация

Я да използвам темата и аз да попитам - може ли отнякъде да се види кой е давал репутация на даден потребител? Или всеки само на себе си вижда.
 
От: Даване на репутация

Я да използвам темата и аз да попитам - може ли отнякъде да се види кой е давал репутация на даден потребител? Или всеки само на себе си вижда.
Що? Турските сериали по БТВ не ти ли стигат?
 
От: Даване на репутация

Я да използвам темата и аз да попитам - може ли отнякъде да се види кой е давал репутация на даден потребител? Или всеки само на себе си вижда.


Може : тук
 
От: Даване на репутация


Ти май не си прочел внимателно какво пита? Иска да види за друг потребител, а не на себе си.
 
От: Даване на репутация

Я да използвам темата и аз да попитам - може ли отнякъде да се види кой е давал репутация на даден потребител? Или всеки само на себе си вижда.

Това пък какво те интересува?
 
От: Даване на репутация

Ти май не си прочел внимателно какво пита? Иска да види за друг потребител, а не на себе си.

Моя грешка !
 
От: Даване на репутация

не съм искала да дам на себе си репутация,
Що пък - хубаво е човек да се харесва. 8)
Понякога може да е единствен. :D
 
Аз знам за някoи дето дават червено на килограм >.>

Не се притеснявай, Avliga, случва се - единствената ти грешкае ,че не си погледнала какво правиш преди да пускаш теми ;)
 
От: От: Даване на репутация

Що пък - хубаво е човек да се харесва. 8)
Понякога може да е единствен. :D

2528072.gif
 
От: Даване на репутация

reputation addicted
 
От: Даване на репутация

Е, тази тема стана почти философска... Започнах да се замислям (трябва да го правя по-често, особено преди да пускам нови теми във форума :) ), че не е чак толкова зле да харесваш себе си, нито пък да се страхуваш да си го признаеш :wink:, нали казват, че само така и другите ще те оценят.
 

Горе