Дайте идея за конвертиране на трафик

Carnation

Member
Направих този блог ( http://medicinebook.blogspot.com) преди време, главно за да изпробвам СЕО. В крайна сметка не съм оптимизирал почти нищо, освен няколко линк ексчейндж и адване в скромен брой директории (не повече от 50). Ново съдържание също не добавям редовно. Както и да е изненадващо за мен, взе че потръгна, (около 300-400 посещения дневно).
Дайте идея да го конвертирам този трафик, засега само адсенс съм сложил, в последните два месеца върви прилично (3-4 $ дневно), но все си мисля че може повече от някакъв афилиейт. Между другото посетителите ми са авантаджии, поради естеството на нишата. Идеята е да се отпуснат.
 
Последно редактирано:
ми пробвай с някои хелт афилиет продукти , но както сам каза посетителите търсят фрии и на мен адсенс ми е оптималния вариант.

НО има нещо което можеш да промениш и да използваш характера на посетителите ти в твоя полза - аз ти предвалага да вкараш адсенса в пост бодите - между текста и да направиш цветовете като на линковете ти и да го замаскираш с 2 думи - гаранция че ще ти скочи цтр-а. УСпех
 
От: Дайте идея за конвертиране на трафик

Дал съм грешен линк, но току що разбрах че имам конкурент със почти моето име ;)

Имам адсенсе след пост боди, в пост боди и над :)
 
От: Дайте идея за конвертиране на трафик

Дал съм грешен линк, но току що разбрах че имам конкурент със почти моето име

Имам адсенсе след пост боди, в пост боди и над

Това не знам що го постнах два пъти, моля да се изтрие.
 
Последно редактирано:
От: Дайте идея за конвертиране на трафик

За форекс щом ти е сайта и ако предимно е американски или там европейски трафика ти сложи реклама от генбъкс или widgetbucks реклами

Плащат по 50 цента до 1 долар за клик
 
Re: От: Дайте идея за конвертиране на трафик

За форекс щом ти е сайта и ако предимно е американски или там европейски трафика ти сложи реклама от генбъкс или widgetbucks реклами

Плащат по 50 цента до 1 долар за клик
къде видя да казва че му е форекс блога?
 
От: Дайте идея за конвертиране на трафик

Carnation, блога ти е мхого як, само това Буксто незнбам защо го имаш? Наистина блога ти е доста добре направен и преспективен. Успехи с него:)

Това бъксто беше причината да попадна в този форум, а впоследствие да започна да се занимавам с афилиейт. Имах много свободно време да се ровя в нет-а и се зарибих. Просто съм го забравил там. Но пък ще е хубаво да има нещо което да ми напомня как започнах кариерата си в и-нет маркетинга (засега без никакъв доход ;))
 

Горе