Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

mantaman

Well-Known Member
Има ли някой който да е ползвал техните услуги и как ви се струва офертата им от 24лв

https://vpsbg.eu/index.php?page=ssd-vps

На първо четене офертата изглежда добра но ме притесняват следните неща

- Компанията е нова - Има риск да се ползва за важни проекти
- Не ползват Цпанел
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

Има вече тема за тях. Иначе, аз съм нов техен клиент, от около 2 месеца. Страхотно впечелатние имам. Да, нова компания са, но очевидно са инвестирали в доста модерна техника. От време на време може да имат технически проблеми, но се оправят бързо. Сега пуснаха и SSD хардове, което е супер. Относно Cpanel-а, никой не го предлага безплатно. Предполагам няма да имаш проблем като си заплатиш лиценза да си го сложиш.
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

Ето ти мнения колкото искаш тук:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43183

И аз мога да кажа в резюме: Ползвам ги, да важни проекти, да имаше една издънка, но са много бързи, гъвкави и правят всичко нужно за да са в правият път. В името на това усилие полагат ЕКСТРА усилия и оказват съдействие, за неща, които не са им задължение.

Лично аз съм доволен, защото винаги мога да разчитам, че ще ме консултират, не са ми отказали помощ за нищо, което съм ги помолил. И аз имах същите притеснения като теб, но реших, че все трябва да има някой, който да гласува доверие на млада фирма леко на сляпо. Все пак и моите клиенти са ми се доверявали по този начин преди време.

Услугата е стабилна, поддръжката вече е без забележки (преди имаха минимални пропуски по отношение начин на контакт и време за реакция).
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

- Компанията е нова - Има риск да се ползва за важни проекти
Използвам услугите от август месец. До сега имаше един кратък downtime, поради хардуерен проблем. Хората са отзивчиви, не че аз много съм им досаждал, но са вършили неща, които не са им работа.
Старите пък много се овълчват с времето и държат цени от преди години без покритие.


- Не ползват Цпанел
Аз лично панели не ползвам и не съм се интересувал.
Питай продажбите, 100% при правенето на машината могат да ти сложат безплатен панел.
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

Има ли някой който да е ползвал техните услуги и как ви се струва офертата им от 24лв

https://vpsbg.eu/index.php?page=ssd-vps

На първо четене офертата изглежда добра но ме притесняват следните неща

- Компанията е нова - Има риск да се ползва за важни проекти
- Не ползват Цпанел

Здравейте,

Макар да сме от около година на пазара у нас, вече се доказахме и на българския и на чуждестранния пазар.
На нас разчитат не само физически лица и малки/средни компании, но и големи с важни проекти (не само със сайтове).

Използваме cPanel за своята услуга споделен хостинг, както и инсталираме безплатно на клиентите с VPS услуги, които си закупят лиценз.

Повече информация за нас може да намерите и в нашата официална тема тук, ако имате някакви въпроси, моля да ни уведомите и ще Ви съдействаме.
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

Пожелавам ви успех - Офертите са ви добри а и явно като всяка начинаеща компания все още обръщате достатъчно внимание на клиентите си
 
От: Дайте мнение за този впс Хостинг vpsbg.eu

Благодаря Ви и основната политика ни е такава, надявам се доверието на мнозина да бъде оправдано и колебанието, че ще станем като някои други и няма да ни пука за клиентите, да бъде опровергано.
В основата ни е всеки клиент да остане доволен, независимо на кой план е.

Весело посрещане на Новата 2014 Година :)
 
Ще извадя темата от забрава, но просто съм много впечатлен от момчетата от vpsbg.eu. За пореден път реагират светкавично, проверяват, поправят, обясняват, без това да влиза като тяхно задължение. Много съм доволен от услугата, не съм имал никакви проблеми (освен такива, които сам съм си създавал, а те винаги са съдействали за решение след това). Препоръчвам.
 
Използвал съм ги веднъж и не мога да кажа нищо лошо за тях. Когато реших да се преместя ми дадоха refund.
 

Горе