Дайте мнение и критика

От: Дайте мнение и критика

Не съм специалист но ми се струва доста блед можеби трябва да засилиш цветовете.
От къде го намери тоя полуидиот (надявам се да не си ти ) от уроците голема кримка е.
И как може да нема нищо за шабан излагаш се
 
От: Дайте мнение и критика

Аз цветова схема не забелязах. Синьото е дефолт цвета на линковете.
 
От: Дайте мнение и критика

На мен ми прилича преееекалеееено много на ютюб. Според мен трябва да се направи нещо по-ново и по-експериментално. Пробвай с някакъв фон - не това бялото...Бих посъветвала и за малко по-голяма рамка отгоре. А дали лявото меню не може да стане по-тесничко и така дясното да се разшири?

На мен, като на момиче, ми хресват звездичките за рейтингите - дебелички и сладки, а! И че не се запълват като на ютюб, ами се оцветяват.

При отговор/коментар вс около полетата ти е на английски - ако ще е на БГ сайта, нека е на бг и това.

Оранжевото RSS минава право върху линията ти в горната част. Нз дали е нарочно?

На мен клиповете не ми се пускат, но може да е от мен, въпреки че вс ми е ъпдейтед.
 
От: Дайте мнение и критика

На мен ми прилича преееекалеееено много на ютюб. Според мен трябва да се направи нещо по-ново и по-експериментално. Пробвай с някакъв фон - не това бялото...Бих посъветвала и за малко по-голяма рамка отгоре. А дали лявото меню не може да стане по-тесничко и така дясното да се разшири?

На мен, като на момиче, ми хресват звездичките за рейтингите - дебелички и сладки, а! И че не се запълват като на ютюб, ами се оцветяват.

При отговор/коментар вс около полетата ти е на английски - ако ще е на БГ сайта, нека е на бг и това.

Оранжевото RSS минава право върху линията ти в горната част. Нз дали е нарочно?

На мен клиповете не ми се пускат, но може да е от мен, въпреки че вс ми е ъпдейтед.

Да наистина "си мяза" с ю-дамаджанката , но според мен трябва да се засилят цветовете и да оформиш малко от страна на дизайн.. много постно ми е така.Направи и по-ефективно лого.

П.С: Идеята на сайта не ми стана ясна.. защо само сръбско видео? По поръчка ли е правен? :)
 

Горе