Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

uni-web

Well-Known Member
Става въпрос за тази публикация: http://spodeli.eu/vnimanie-porednat...ekuva-rak-sreshtu-300-leva-articles-1458.html

[h=1]Внимание! Поредната измама! Димитър Скендерски "лекува рак" срещу 300 лева!? [/h]Писана от колежката, и е права, но господинчото сутринта ме сюрпризира по телефона с заплаха, че ако не се махне или не се напише опровержение, ще ме съди за 30 000 кинта.

Писнало ми е от проблеми, и въпреки позитивното мислене на колежката, реших да си споделя и с вас.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Не си хаби нервите , изтрий статията.

И аз така бих постъпил. А ти си помисли, ако се стигне до съд и докара 2ма души който да кажат: Да, той ме излекува" какво следва после.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Ще те съди за 1 000 001 български лева
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Става въпрос за тази публикация: http://spodeli.eu/vnimanie-porednat...ekuva-rak-sreshtu-300-leva-articles-1458.html

[h=1]Внимание! Поредната измама! Димитър Скендерски "лекува рак" срещу 300 лева!? [/h]Писана от колежката, и е права, но господинчото сутринта ме сюрпризира по телефона с заплаха, че ако не се махне или не се напише опровержение, ще ме съди за 30 000 кинта.

Писнало ми е от проблеми, и въпреки позитивното мислене на колежката, реших да си споделя и с вас.

Ако ти нямаш черно на бяло доказателство, че това в действителност е измама е крайно некоректно от твоя страна!
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Махни я, защото Маверик дава интересен аргумент - а ако се съдите ти ще трябва да докажеш, че е шарлатан, а силно ме съмнява да имаш обективно и неоспоримо доказателство, че е така. Все пак не забравяй, че конвенционалната медицина стои безмълвна за н броя изцеления.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Дадох му право на отговор за опровержение, а той ми поиска да съм му пратил някой за интервю наобратно или някой който да излекува, но нали знаете, че не съм чак толко голям за да си позволявам да пращам някой наляво и надясно за разследвания и интервюта. Поисках да прати статия на мейла и ще я разпространя, но ми се оправда, че не можел да пише. Аз обясних, че съм собственик и програмист и с писане се занимавам рядко, а и не там ми е силата.
 
От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Блеки колежката е писала и до нова, ако и те обърнат внимание няма да съм сам, но не знам дали да рискувам или просто както казахте да я махна. Иначе хич не ми се иска да давам назад, ами, ако те е наистина права???
Махни я, защото Маверик дава интересен аргумент - а ако се съдите ти ще трябва да докажеш, че е шарлатан, а силно ме съмнява да имаш обективно и неоспоримо доказателство, че е така. Все пак не забравяй, че конвенционалната медицина стои безмълвна за н броя изцеления.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Плюс това и дъщеря му е писала в коментарите защо не го защити наистина някой излекувал се от него.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Според мен той иска да те стресне. Напълно ясно е, че лъже за лека, но да се хванат 10 човека това прави 3000 лева само от тази лъжа. То ако беше вярно досега щеше да стане известен в цял свят. Мисля, че е трудно да те осъди защото трябва да докаже, че е излекувал някого пък това е невъзможно при него. Махни статията, защото според мен по-вероятно е да се стигне до саморазправа и да иска да те бие.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Абе от бой се не плаша, въпроса е, че колежката ако е права защо да давам назад.
Според мен той иска да те стресне. Напълно ясно е, че лъже за лека, но да се хванат 10 човека това прави 3000 лева само от тази лъжа. То ако беше вярно досега щеше да стане известен в цял свят. Мисля, че е трудно да те осъди защото трябва да докаже, че е излекувал някого пък това е невъзможно при него. Махни статията, защото според мен по-вероятно е да се стигне до саморазправа и да иска да те бие.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Според мен просто иска да те стресне...толкова ще те съди, колкото ще излекува някого от рак...Този направо си заслужава да ходи някой да му счупи костите...Не стига, че се подиграва с надеждите на хората, ами и иска да те съди...ТОВА ВЕЧЕ Е НАГЛОСТ! Предлагам, ако се стигне до съд или нещо такова, всички във форума да се обединим и да направим мощна "информационна-атака" срещу него. Вярвам, че много от хората във форума имат сайтове и достатъчно възможности, за да направим така, че за един ден всички да разберат какъв нещастник е!
 
Re: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Абе от бой се не плаша, въпроса е, че колежката ако е права защо да давам назад.

Защото може и да не е права. Ако се стигне до дело, нищо не се знае. Той ще бъде обвинител, а ти ответник. От него ще се иска да докаже, че статията ти му подронва авторитета и е клевета - ще намери 2ма/3ма "клиенти", които е "излекувал", а ти ще трябва да докажеш, че няма как да направи подобно нещо.

Смъкни статията по-добре, защото можеш да си навлечеш огромни главоболия. Ти и колежката ти.
 
От: Re: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Защото може и да не е права. Ако се стигне до дело, нищо не се знае. Той ще бъде обвинител, а ти ответник. От него ще се иска да докаже, че статията ти му подронва авторитета и е клевета - ще намери 2ма/3ма "клиенти", които е "излекувал", а ти ще трябва да докажеш, че няма как да направи подобно нещо.

Смъкни статията по-добре, защото можеш да си навлечеш огромни главоболия. Ти и колежката ти.

Разбира се! Само не мога да разбера защо си пускаш таралеж в гащите?? М?? Братле???
 
От: Re: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Ами нали му дадох право на отговор братленце да се опровергае, нито съм се държал зле нито нищо. Двоумя се много иначе колежката както казах вече е пратила до нова.
Защото може и да не е права. Ако се стигне до дело, нищо не се знае. Той ще бъде обвинител, а ти ответник. От него ще се иска да докаже, че статията ти му подронва авторитета и е клевета - ще намери 2ма/3ма "клиенти", които е "излекувал", а ти ще трябва да докажеш, че няма как да направи подобно нещо.

Смъкни статията по-добре, защото можеш да си навлечеш огромни главоболия. Ти и колежката ти.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Прав си да пишеш подобна статия с/у такива измамници, ама няма как да го докажеш и ще те осъдят ако нямаш някоя силна връзка в съда. Напиши статия за измамниците от тоя тип по принцип по-натам, та да си нямаш проблеми с конкретно лице. Макар че и тоя като е шарлатанин и си го знае ми е интересно ще смее ли да ти повдигне обвинение.
 
От: От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Блеки колежката е писала и до нова, ако и те обърнат внимание няма да съм сам, но не знам дали да рискувам или просто както казахте да я махна. Иначе хич не ми се иска да давам назад, ами, ако те е наистина права???

Виж, ако имаш доказателства тогава може ти дори да му отправиш контра иск за накърняване на твоето добро име - номера е да разполагаш с нещо и да си прецениш дали искаш да имаш такъв опит със съдебната система, но един добър адвокат и доказателства този ще го сбърчкат така, че си прецени добре възможностите. Ако бях на твое място бих я оставил, ако съм 100% сигурен в източниците си и имаш черно на бяло обективно неоспоримо доказателство и то не едно! В съда ще изгориш, ако не можеш да докажеш, че мами!
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Мисля да я задържа поне още няколко дни да видим, дали ще има реакция от големите медии, аз съм като детска играчка, но яво съм му се натресъл в очите, че и в гошко е в топа по името му.
 
От: Дайте помощ колеги и приятели, заплашиха ме със съд зареди публикация!!!

Иначе въобще не ми се занимава и без-това само проблеми напоследък.
 

Горе