Дайте съвет!

Alex Alexiev

New Member
Така значи реших да пиша тук, защото съм доста ентусиазиран и леко отчаян...
на 15 г. съм и съм много добър в герила маркетинга (с моя помощ клуб "Майора" е на първата страница на гугъл когато се напише името му (в смисъл че само 1 линк на 1-вата страница не е за него) ). Та въпросът ми е как да се развия защото ми е приятно да го правя това а просто не знам къде да намеря подходящи сайтове да рекламирам. Ако имате някакво решение моля го споделете.

Благодаря предварително!!
 
От: Дайте съвет!

Аз виждам доста линкове от 1та страница който не са свързани с клуб Майора.

Както и да е. Какво герила маркетингово решение ще ме офертираш за izgoden.com ?
 
Герила маркетинга няма нищо общо с класирането на сайтовете в търсачки. Тази дисциплина се нарича SEO, а пък ти да си добър, добър, колко да си добър? Индексирай нещо по-масово и тогава се похвали.
 
От: Re: Дайте съвет!

1-во:
Искам да се извиня за грешката в поста си - трябва да се напише Ресторант "Майора".
2-ро:
Maverick, бих ти предложил да посетиш addurl.start.bg там ще имаш доста възможности та споделиш и популяризираш сайта си.
3-то:
Fozzy, съжалявам ако бъркам герила маркетинга със SEO но в една тема на Апостол Апостолов (темата се нарича "рекламна стратегия") прочетох за методите които използвам и тази тема беше в секцията за герила маркетинга. Все пак може и да съм се объркал за което се извинявам.
4-то:
Знам че не съм добър затова съм тук - търся съвети и насоки за да мога да съм достатъчно добър за да Индексирам, нещо по-масово. :)
 
От: Дайте съвет!

Maverick, бих ти предложил да посетиш addurl.start.bg там ще имаш доста възможности та споделиш и популяризираш сайта си.
Това си е чист субмит, директно го пращаме в seo секцията, пък и за мен не е много сео това, както и да е.

Към 4то> какви съвети и насоки, дай сайт и ще ти дадем съвети и насоки.
 
От: Дайте съвет!

По тая фраза "Ресторант Майора" за 1 ден ще ти прескоча позицията, която си постигнал. Общо взето нищо не си направил, но дерзай ....
 
От: Дайте съвет!

Alex,
Не разбрах кое те отчайва, но и не би трябвало да си отчаян по никакъв начин.

Както във всяка област ще се развиеш с постоянство, желание - което твърдиш, че имаш, и много труд. Постоянство означава, дори да не потръгне нещо да не се отказваш и да пробваш пак, демек ДА НЕ СЕ ОТЧАЙВАШ. Аз също започнах на 15, а на 17 правех повече пари отколкото в момента (...явно сега съм се поотчаял :p )...няма значение от годините, а от това което правиш.

Давай напред и се занимавай само с истински и етични неща и определено ще се развиеш!
 
От: Дайте съвет!

Не се отчавай, а наблягай над уроците. Нета няма да избяга, докато станеш на 18, толкова неща ще са променят в нета. Така че образовай се да имаш основа, на която може да надграждаш ;)
 

Горе