Данък ”колиба”

gangster

New Member
Сега четох новината и умрях да се смея:

Депутатите решиха да се облагат имотите с данъчна оценка под 1680 лв., от които досега не се събираше данък "сгради". Това изключение бе въведено преди години, защото се оказа, че разходите по събиране на данъци за тези имоти надвишават приходите.
Източник

Хаха това някакъв майтап ли е или тея са се напили предколедно? :wink: Какви са тея имоти под 1680 лв., селските кенефи и кокошарници ли ще облагат? :lol: Това сигурно ще са някакви порутени къщурки - голяма пара ще съберат! :lol:
 
Последно редактирано:
От: Данък ”колиба”

Хахаха, вчера на село, като разбивахме един зид, питам един дедо: "Дедоооооооо!!!....Дедка!!!! Колко данък плащаш за тази външна тоалента в стил "леко се не омажеш" на държавата?" А тй ми вика:"Плащам момко със съдържанието и. Нека идват и колко сакат да взимат." :)

Това е голяма простотия, ама какво да се прави. Имали са предвид в тия пари освен тоаленитки, курници, кочини и ниски зимници, та сергии, навези и подобни. НО да се готвят и тия по-рано споменатите. То като е за едното, ще е и за другото. :)

Сега чета едно заглавие до тази новина: Цветанов обеща скоро нови акции с атрактивни имена

Малиииииийййййййй, голем смях ще пада по коледа хора. Нека нека, то какво ни остана да ни топли през веселите празници, големи сметки за парно и врътната с контент спинър реч на президента. Нали им е последна зима и на тия. :)
 
От: Данък ”колиба”

Следващото управление ще е на побългарен Обама.
Не знам защо но ми се струва че нашите следват американския тарикатлък.
 
От: Данък ”колиба”

След като Гербаджиите се отказаха от въвеждането на данък Лукс (все пак това им бърка в тяхната паничка) - са решили че е по лесно да одерат и последната кожа на сиромаха
 
От: Данък ”колиба”

прочетете малко римска история първо (за историята на данъците и как парите не миришели) и тогава се смейте на т.нар. данък-кенеф
 
От: Данък ”колиба”

Не е проблема в последната зима,просто горкият контент спинър се изчерпа за 8 години:twisted:

Хахаха, вчера на село, като разбивахме един зид, питам един дедо: "Дедоооооооо!!!....Дедка!!!! Колко данък плащаш за тази външна тоалента в стил "леко се не омажеш" на държавата?" А тй ми вика:"Плащам момко със съдържанието и. Нека идват и колко сакат да взимат." :)

Това е голяма простотия, ама какво да се прави. Имали са предвид в тия пари освен тоаленитки, курници, кочини и ниски зимници, та сергии, навези и подобни. НО да се готвят и тия по-рано споменатите. То като е за едното, ще е и за другото. :)

Сега чета едно заглавие до тази новина: Цветанов обеща скоро нови акции с атрактивни имена

Малиииииийййййййй, голем смях ще пада по коледа хора. Нека нека, то какво ни остана да ни топли през веселите празници, големи сметки за парно и врътната с контент спинър реч на президента. Нали им е последна зима и на тия. :)
 
От: Данък ”колиба”

Не е проблема в последната зима,просто горкият контент спинър се изчерпа за 8 години:twisted:

Едит:Опааа,президенският мандат е 5 години.2мандата по 5 години=10години:evil:

Хахаха, вчера на село, като разбивахме един зид, питам един дедо: "Дедоооооооо!!!....Дедка!!!! Колко данък плащаш за тази външна тоалента в стил "леко се не омажеш" на държавата?" А тй ми вика:"Плащам момко със съдържанието и. Нека идват и колко сакат да взимат." :)

Това е голяма простотия, ама какво да се прави. Имали са предвид в тия пари освен тоаленитки, курници, кочини и ниски зимници, та сергии, навези и подобни. НО да се готвят и тия по-рано споменатите. То като е за едното, ще е и за другото. :)

Сега чета едно заглавие до тази новина: Цветанов обеща скоро нови акции с атрактивни имена

Малиииииийййййййй, голем смях ще пада по коледа хора. Нека нека, то какво ни остана да ни топли през веселите празници, големи сметки за парно и врътната с контент спинър реч на президента. Нали им е последна зима и на тия. :)
 
От: Данък ”колиба”

Да ги знам и посерковците ;) Незанам да гласувам ли или не вече или ако да за кой. Като виждам,че нищо не зависи от тях а от нас. Нещастици няма безгрешни хора вярно да им и простено ... но случая Камен Влахов пак ли простихме питам. И незнам тея посерковци колко прошки трябва да им даваме На тях и дай само лапане,лапане и лапане.
 

Горе