Данъчните проверяват "Сирма груп"

От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Нормално, да им сцепят гъза на тея бойковисти.

Аз тея да ги питам какво е направило правителството, че "ИТ БРАНША" да иска оставката им? Нещо ощетило ли е ай ти сектора? Тея бойковистки истории хич не минават на това правителство.

НЯМА ДА МИНЕ НОМЕРА както казват.
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Някой коментираше наскоро, че бизнес климата се бил подобрил при правителството на Орешарски...
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Нормално, да им сцепят гъза на тея бойковисти.

Аз тея да ги питам какво е направило правителството, че "ИТ БРАНША" да иска оставката им? Нещо ощетило ли е ай ти сектора? Тея бойковистки истории хич не минават на това правителство.

НЯМА ДА МИНЕ НОМЕРА както казват.

Нищо нормално не виждам в политчески поръчки, жалко за теб щом смяташ, че е нормално. Типичения балкански манталитет..
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Нищо нормално не виждам в политчески поръчки, жалко за теб щом смяташ, че е нормално. Типичения балкански манталитет..

Или пък медиите на Прокопиев сънуват - "Сирма груп": Нямаме данъчна проверка, водихме кореспонденция с НАП, но по друга тема (обновена в 14:29)
 
Re: От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Аз тея да ги питам какво е направило правителството, че "ИТ БРАНША" да иска оставката им? Нещо ощетило ли е ай ти сектора?

Вдигна максималния осигурителен доход, което за повечето работещи на светло в ИТ бранша си е греда.
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Някой коментираше наскоро, че бизнес климата се бил подобрил при правителството на Орешарски...

Ми то си се осеща....само по задръстванията може да предположиш и без да си в час :)

Офлайн магазините да се готвят за обороти по празниците за пръв път от 4-5 години насам :wink:
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Ми то си се осеща....само по задръстванията може да предположиш и без да си в час :)

Офлайн магазините да се готвят за обороти по празниците за пръв път от 4-5 години насам :wink:

За лидъл и кауфланд ли говориш или за бараката пред вас?
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

И за нея тоже :) Важното е че народа се размърда, за разлика от мозъчните ти клетки :D
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

За лидъл и кауфланд ли говориш или за бараката пред вас?

Явно за Кауфланда говори - там от "джипове" не може място за паркиране да се намери.

Но ще взема да заседна на сергията на пазара - може пък наистина двама-трима да са се размърдали, не трябва да се пренебрегват слуховете за раздвижване на бизнеса. Може и да успея да си платя сергията от тях...
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

В случая няма значение дали е вярно или не (защото това не може да се скрие, от фирмата ще кажат дали е вярно. По-скоро става въпрос за объркване или нещо подобно).

По-интересното е да видим как мисли един червен боклук:

Нормално

този начин на мислене е в основата на идеологията на партията
защо един привърженик на бсп не каза: "не може да е вярно", А ГО ПРИЕХА ЗА НОРМАЛНО??
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Явно за Кауфланда говори - там от "джипове" не може място за паркиране да се намери.

Но ще взема да заседна на сергията на пазара - може пък наистина двама-трима да са се размърдали, не трябва да се пренебрегват слуховете за раздвижване на бизнеса. Може и да успея да си платя сергията от тях...

ахахах вискяре, говоря ти за софето, а не за полите на вискяр планина :D
Явно не си излизал скоро по града, но такива задръствания не е имало от 2024 вервай ми :) А таз глупост за кауфланда и джипките пък не е истина просто - тия с джипките по кауфланди не ходят, поради простата причина, че в кауфландите се продават боклуци за раята :wink:

Страшни спициалисти сте всички тук, не е истина просто до къде може да ви докара онлайн кибицизмът :lol::lol::lol:
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

ахахах вискяре, говоря ти за софето, а не за полите на вискяр планина :D
Явно не си излизал скоро по града, но такива задръствания не е имало от 2024 вервай ми :) А таз глупост за кауфланда и джипките пък не е истина просто - тия с джипките по кауфланди не ходят, поради простата причина, че в кауфландите се продават боклуци за раята :wink:

Страшни спициалисти сте всички тук, не е истина просто до къде може да ви докара онлайн кибицизмът :lol::lol::lol:

Ич даже, баце. Само онлайн продавам - и чушки, и домати, и патлижани.
А Кауфланда продава на принципа на показните магазини от времето на соца - не може да си купиш колкото искаш, а колкото те ти определят.

Може би трябваше да снимам паркинга...

Инак за раята съм съгласен. Това, че имат "джипки", не ги прави бейове. :beer:
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

ахаха ти верно ли се върза, до сега ходи да обираш калабалъка около сергиите ли :D

Аз бех останал с вчепатлението, че държиш сергии до некое село, главен път и тн, а ти си се набил и ти у големото гето.... тамън бех почнал да ти завиждам за планината, чистия въздух и прочие :)
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

Неска не съм, ама от утре се зареждам. Не бива да се изпуска раздвижването. 8)
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

И по празниците не забравяй, че ФАРЧАТ зеленчуците.....скубай яко градината за да не увиснеш, еле па са и кат хората почнаха да се опаричват покрай политиката на орешарски :twisted:
 
От: Данъчните проверяват "Сирма груп"

И по празниците не забравяй, че ФАРЧАТ зеленчуците.....скубай яко градината за да не увиснеш, еле па са и кат хората почнаха да се опаричват покрай политиката на орешарски :twisted:
Така може да разсъждава човек, който не вижда по-далече от носа си. Орешарски тегли кредит от името на България, дава ни някакви бонусчета от тези пари (част от тях вероятно разпределя под масата) и ние си въобразяваме, че просперираме. Идва моментът държавата да връща и илюзията не само свършва, но и затъваме още повече, защото трябва да връщаме тези пари с лихви.
С кредити и социални помощи икономика не се гради.

А конкретно за случая:
Ако е вярно точно както е представено (че заради искане "Оставка" са ги погнали), това не трябва да се счита нормално. Жалък е аборигенският начин на мислене: "Зло е когато ти откраднат крава. Добро е когато ти отраднеш нечия крава."
 

Горе