Да България - новата антигерб ваксина

Това са "Протестна мрежа" - вече партия. Вие си правете изводите. Аз лично познавам няколко човека, които са там. Качествени хора, но не знам дали не са преднамерено заблудени.
 
Предимно са заблудени... повечето не знаят къде са(няма лаво, няма дясно)... предимно са в център-либералния спектър НО... ще съберат голяма маса протестен вот, а някои неща, като съдебна реформа биха били възможни заедно с ДСБ например и гражданската квота на РБ. Някак трябва да се пробие тази мафия или ще е по този начин или ще е по грубия, времето ще покаже.
 
Предимно са заблудени... повечето не знаят къде са(няма лаво, няма дясно)... предимно са в център-либералния спектър НО... ще съберат голяма маса протестен вот, а някои неща, като съдебна реформа биха били възможни заедно с ДСБ например и гражданската квота на РБ. Някак трябва да се пробие тази мафия или ще е по този начин или ще е по грубия, времето ще покаже.
Че то има ли ляво и дясно в България? Плоския данък го наложиха БСП, а ГЕРБ искаше да го отмени
 
Като чуя протестна мрежа и ми се драйфа.. На Сорос платените педалчета
Точно те върнаха Бай Х на власт и му сърбахме попарата отново
 
Почвате да мислите, това е добре.
 
Баси, стига ве, и на тези ли не може да се вярва. Нямам думи, ама не може да продължава така, трябва да има решение на тази политическа мафия, щото на мене ми писна от далавери и кражби
 
Че то има ли ляво и дясно в България? Плоския данък го наложиха БСП, а ГЕРБ искаше да го отмени
Нещо си в грешка.
3-на ламя вкара плоският - НДСВ го лансира, ДПС натисна ...
Няма спомен ГЕРБ да отменя плоският данък.
Като цяло плоският данък се оказа най-доброто и ефективно и ефикасно решение за последните 10 години, дано няма галфони да го махнат, особено и след инфото за рекордният приход на НАП и излишък на бюджета за 1-ви път след 2008.
Не знам Горанов ли е основният виновник или някой друг ама това си е цяло чудо ... още по силното е че ще покрием някой друг милиард дълг именно от този излишък догодина ...
 
Като чуя протестна мрежа и ми се драйфа.. На Сорос платените педалчета
Точно те върнаха Бай Х на власт и му сърбахме попарата отново
Аз що си мисля, че Доган не се разбра с БСП (след силният вот на ДПС за европарламент) и после Пеевски игра КТБ с цацата и компания ...
Или ти си мислиш, че с белият автобус падна правителството :D 1 година протести и нищо Ореха си стоя като магарена на мост използваха го като изтривалка - модела си работеше 1 година, нямаше проблем още 3 години да изкара.
 
Нещо си в грешка.
3-на ламя вкара плоският - НДСВ го лансира, ДПС натисна ...
Няма спомен ГЕРБ да отменя плоският данък.
Като цяло плоският данък се оказа най-доброто и ефективно и ефикасно решение за последните 10 години, дано няма галфони да го махнат, особено и след инфото за рекордният приход на НАП и излишък на бюджета за 1-ви път след 2008.
Не знам Горанов ли е основният виновник или някой друг ама това си е цяло чудо ... още по силното е че ще покрием някой друг милиард дълг именно от този излишък догодина ...
Може и да бъркам, ама те всичките са ми еднакви до момента. Това е тяхно представление, но публиката ги освирка. Лоши актьори със лош сценарий е равно на булшит
Както казах на мен ми писна от простотии и търся някакво решение
 
"Брате, ние не отказваме помощта и от дявола, но имаме си предначертание." Не ме кефят нито Протестна мрежа, нито самата партия като идеология но ако целта ще е съдебна реформа съм твърдо За. Нека се пробие мафията от там нататък всеки поема към неговите си възгледи. Мрънкането колко били зле ПМ и сие и как всички били маскари са несериозни, нека са след това, сега от такива дребнави глупости нищо няма да спечелим, даже напротив.

В момента битката не е ляво/дясно, а дали да се изчистим от мафията(комунистите) веднъж за винаги, а от там... „Свобода и всекиму своето”. :)
 
Май очаквате България да стане Китай. :D
Е, нема да стане. Поне в обозримо бъдеще.
 
Качествени хора, но не знам дали не са преднамерено заблудени.
Грантовете на уса 4 бг "заблуждават" доста хора :D
 
Грантовете на уса 4 бг "заблуждават" доста хора :D

За който ги взима - да. Но определено има хора, които се понасят по едно течение и реално дори нямат достъп до споменатите средства. Идеалисти бол. Затова казах "заблуждават". :)
 
Каквато и да е целта им, няма значение, защото с гласовете на зелените и софийските хипстъри ще стигнат макс до 1 %. Може би 2,5 с ДСБ. Е, предполагам, че по стара традиция накрая към тях ще се присъединят СДС и Куневото ДБГ, няколко БЗНС-та, Корман Исмаилов, може би и ДОСТ. Тогава ще влезнат в НС, докато пак не се разцепят
 

Горе