Да ева цървулите им ...!!! Репортнат Блог

gangster

New Member
Някакъв гей се насра да ми репортва блога. Първия път не го изтриха сега втори път.

Я кажете какъв брояч да си сложа за да ми вади подробна статистика за IP-та и ако може да не се вижда. Сега ползвам аналитикса ама там май нема такива работи за IP.

Трети път ако ме репортне цървула и ще съжалява вече!

PS: Малко едитнах мнението, че се бях ядосал :)
 
Последно редактирано:
От: Да ева цървулите им ...!!!

Пробвай getclicky.com - има подробни данни кое IP откъде е минало и тн.

btw как се разбира ако някой те е репортнал?
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Пробвай getclicky.com - има подробни данни кое IP откъде е минало и тн.

btw как се разбира ако някой те е репортнал?

Пращат ти на e-mail-а съобщение, че блогът е бил определен като СПАМ блог и като си влезеш в акаунта също ти пише че е заключен блога.
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Statcounter също предлага такава статистика.

На мен не само, че са ми "репортвали" цели сайтове, но и са ми ги трили.

Имам стотици изтрити сайтове (на безплатен хост разбира се).

И ако за всеки сайт правя тема във форума собствениците му ще трябва да ми плащат за уникалното съдържание ;)

И ако трябваше да отмъщавам на всеки, който ми репортва сайта трябваше да наема цяла банда наемни уб... работници и един екип администратори да следят кой влиза в сайта и по какъв начин движи мишката докато чете сайта... И файда от цялата работа нямаше да има никаква.
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Statcounter също предлага такава статистика.

На мен не само, че са ми "репортвали" цели сайтове, но и са ми ги трили.

Имам стотици изтрити сайтове (на безплатен хост разбира се).

И ако за всеки сайт правя тема във форума собствениците му ще трябва да ми плащат за уникалното съдържание ;)

И ако трябваше да отмъщавам на всеки, който ми репортва сайта трябваше да наема цяла банда наемни уб... работници и един екип администратори да следят кой влиза в сайта и по какъв начин движи мишката докато чете сайта... И файда от цялата работа нямаше да има никаква.

Е аз за всеки сайт ли правя тема във форумите? За кеф съм го направил тоя блог и за това е на фрее хост. Нямам намерение пари да вадя от него. Това е единственият ми блог, който е на безплатен хост ама що ли се обяснявам не знам...

И по твоята логика - нека да си траем като някой се прави на тарикат.

Щях го изпращя тука цървула да го знаят всички кой е (щото 90% съм сигурен, че е уебмастър). Ама както и да е оправяй те се няма да сложа друг брояч и следващия път като изпищи някой от него недейте да пишете по форумите, че е лошо.

Колкото и репорти да прати блога няма да го изтрият! :)

PS: Ако може бих искал да се тривне темата, мерси!
 
Последно редактирано:
Re: Да ева цървулите им ...!!!

днес ми разкаха брутална история за един човек познат на познати които не се занимава със саитове но прекарвал по няколоко часа всеки ден да рипортва саитове за най различни неща ... класически хеиър да мразиш кинтите и всичко скъпо вместо да се опиташ да ги изкараш... направо нямам думи.... ужас явно трябва да приемем че има и такива хора...
http://www.predpriemach.com/member.php?u=692
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

И по-лоши има, но те са неизбежна част от тоя бизнес. Те са нещо като хлебарките. Колкото и да ги тровиш пак се появяват и осират пейзажа.
 
От: Re: Да ева цървулите им ...!!!

днес ми разкаха брутална история за един човек познат на познати които не се занимава със саитове но прекарвал по няколоко часа всеки ден да рипортва саитове за най различни неща ... класически хеиър да мразиш кинтите и всичко скъпо вместо да се опиташ да ги изкараш... направо нямам думи.... ужас явно трябва да приемем че има и такива хора...
http://www.predpriemach.com/member.php?u=692


Аахаха аз пък познавах една бабичка идваше всеки ден в кабинките и епортваше на община на хей на всички които се сетите
правеше си лист:)
еди кой си еди какво си продавал еди къде си еди кой си направил еди какво си ...
през ден поне ако не всеки ден ... божеее изруди божеее :)
а тя баба разбита от комплекси бедна някаква... кака топеше хората ... все едно и плащат за това...
 
От: Re: Да ева цървулите им ...!!!

Аахаха аз пък познавах една бабичка идваше всеки ден в кабинките и епортваше на община на хей на всички които се сетите
правеше си лист:)
еди кой си еди какво си продавал еди къде си еди кой си направил еди какво си ...
през ден поне ако не всеки ден ... божеее изруди божеее :)
а тя баба разбита от комплекси бедна някаква... кака топеше хората ... все едно и плащат за това...

Най-вероятно е била агент на ДС навремето
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Прегледаха и отключиха блога (и предишният път супер бързо го прегледаха евала). :)

И к'во ще паравим сега пак репорт?!:D

Аз предполагах, че щом е БГ блога рано или късно някой ще ме репортне да се направи на мъж ама не предполага, че ненормалник по цял ден това ще прави. Не ми е за блога сега мога да го изтрия още, направил съм си го за кеф и много мразя някой да ми разваля кефа! :twisted:
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Добре , а блога къде е. В blogger/blogspot ли?

В Блоггър е, wordpress.com трият директно без да се церемонят май. :)

Който ме е репортнал де си признае сега, ще му се размине с 2 зъба по-малко. :lol:
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Е тва е българина, само хейт хейт и хейт, нека му е гадно на тоя дето репортва ще му кажа, че правя по 1000 лв. на месец от седене и цъкане в компа и няма за какво да ме репортне, защото работя за клиенти като фрийленсър! Ако четеш това прати ми анонимен имейл, имейла ми го има в хуис регистрите, напиши ми анонимно писмо да се разберем къде да се видим да ти размажа главата от бой!!!
 
От: Да ева цървулите им ...!!!

Никой Цървул няма да си признае защото те с това се изхранват

Аз имах същия проблем, но вече едва ли ще имам

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14386&page=1

По едно време мислех да се изгавря с хейтърите които ми затриха един блог в blogspot правещ над 150 долара на месец от продажба на премиум акаунти в матрикса като си извадя и пуликувам 3 мои wordpress блога качени в pussyblog.com/

Ако ме хванат лудите още веднъж ще ги извадя да видим на кой ще се оплачат на КГБ или на Путкин, но данъчните хиени дебат в този форум та незнам какви проблеми могат да ми създадат

Който иска да няма подобни проблеми решението е pussyblog.com/

В този блог няма възможност за репортване именно с тази цел е създаден

PS

В този форум са събрани както едни от най-качествените хора така и най-големите бездарници и хейтъри, така че няма да ви съветвам да не ходите в гората защото едва ли ви е страх от мечки след като развивате онлайн бизнес в "България" но поне си носете Пушки и БРЕНЕКЕ
 

Горе