Да има ли секция за онлайн магазините?

Да има ли отделна секция във форума за онлайн магазините?


  • Общо гласове
    29

тео

Well-Known Member
Мислите ли, че има нужда от такава? За да се направи ми се струва, че ще трябва първо да гласуваме.
Според мен има нужда от отделна секция за онлайн магазините, където да обсъждаме скриптовете, счетоводството и юридическите проблеми при работа.
Моля да гласувате, анкетата е открита.
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Гласувах "Да", понеже мисля, че има нужда.
Да не отварям друга тема, ако позволи автора. Не може ли да има и раздел за реф. линкове. С различни подраздели: магазини, хостинг домейни, хербалки, рекламни мрежи и т.н.
Където потребители на форума да си поставят линкове и ако е възможно кратко представяне. Да може да си помагаме взаимно, а не да се лутаме.
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Да и от мен
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

гласувах да, защото мисля, че има нужда ..
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Гласувам с "Да", нека съберем опита си на едно място да е достъпен за всички
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Актуална тема, трябва да има
 
аз вчера даже се бях заел да сортирам темите (прочтох в темата за екнт) да видя имали достатъчно (има) но беше три през ноща и нямах никакви сили да започна ... днес по късно вероятно ще почна
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

И от мен едно ДА
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Радвам се че управата е взела присърце идеята :)
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

аз вчера даже се бях заел да сортирам темите (прочтох в темата за екнт) да видя имали достатъчно (има) но беше три през ноща и нямах никакви сили да започна ... днес по късно вероятно ще почна
Точно тази тема ме накара да пусна анкетата. Супер е, че ще проима такава секция :)


Радвам се че управата е взела присърце идеята :)
Тя принципно е стара идея (май с теб също сме я коментирали). 10х че напомни :)
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

И от мен едно рамо.
Мисля, че структурата на форума трябва да се усложни, но да стане по-удобен за потребителите. Лошото е, че ще е доста тежка задача...
Функциите "какво ново" и "търсене" вършат работа, но една нова структура ще е само от полза.
 
готово Онлайн Магазини :) има 140 теми ... Ако видите някоя тема която не е открита при първоначалното наместване моля съобщете ни със систметата за репорти
 
От: Да има ли секция за онлайн магазините?

Да сте живи и здрави и все да ни радвате така :D
Благодаря и на двамата :)
 

Горе