Да направя ли регистрация на мое име в upwork.com, която ще се ползва от друг

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от 9876, Февру 13, 2018.

1. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    12
    Точки:
    18
    Писа ми един китаец че иска регистрация в upwork.com. Да му направя ли регистрация от мое име или да не му правя?

2. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    57
    Точки:
    28
    Защо пък трябва от твое име във ъпуърк, нямаш верификация на данни. Плащаш си и имаш реклама демек премиум профил... просто е... Може да си Хасан Гуаса на 34 години. Ако той не знае как се казваш наистина го изработи и му вземи пари. НО не си набутвай твоето истинско име, не се знае каква помия ще ти излее на главата. Явно е вършал и е мамил, щом сам не може да си регистрира, то толкова е просто, че няма на къде.....

9876 харесва това.
  3. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    12
    Точки:
    18
    Знае ми истинското име. Обясни ми че му трябва европейска регистрация в сайта, за да може да изкарва пари.

4. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    153
    Харесвания:
    24
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Ако си Иван Иванов, Петър Петров и т.н се регистрирай рязко

callpchelp харесва това.
  5. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    57
    Точки:
    28
    Както вика колегата ако си иван иванов или драган драганмов, действай. А това че му трябвало европейска регистрация... '' Ша падна '' :D :D :D индийците да не са с европейска регистрация.... Човек земи се запознай малко с тоя сайт моля те :D просто ме съмнява, че ще ти изпозлва името за лошо.

6. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    124
    Харесвания:
    12
    Точки:
    18
    ,Реших да не му правя регистрация.

tripledeuce и callpchelp харесват това.
  7. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    184
    Харесвания:
    57
    Точки:
    28
    И все пак не забрявай, че може.... цитирам се:

Защо пък трябва от твое име във ъпуърк, нямаш верификация на данни. Плащаш си и имаш реклама демек премиум профил... просто е... Може да си Хасан Гуаса на 34 години. Ако той не знае как се казваш наистина го изработи и му вземи пари. НО не си набутвай твоето истинско име, не се знае каква помия ще ти излее на главата. Явно е вършал и е мамил, щом сам не може да си регистрира, то толкова е просто, че няма на къде.....

8. iwriting

iwriting New Member

Рег.:
    Март 3, 2018
    Съобщения:
    14
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3
    Нищо не пречи да му направиш регистрация на "дядо" ти примерно. Той регистрация иска, не твоето име.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice