1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Да направя ли регистрация на мое име в upwork.com, която ще се ползва от друг

Дискусията в 'Webmaster's Off Topic' стартирана от 9876, Февру 13, 2018.

1. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    114
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    Писа ми един китаец че иска регистрация в upwork.com. Да му направя ли регистрация от мое име или да не му правя?

2. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    103
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Защо пък трябва от твое име във ъпуърк, нямаш верификация на данни. Плащаш си и имаш реклама демек премиум профил... просто е... Може да си Хасан Гуаса на 34 години. Ако той не знае как се казваш наистина го изработи и му вземи пари. НО не си набутвай твоето истинско име, не се знае каква помия ще ти излее на главата. Явно е вършал и е мамил, щом сам не може да си регистрира, то толкова е просто, че няма на къде.....

9876 харесва това.
  3. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    114
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    Знае ми истинското име. Обясни ми че му трябва европейска регистрация в сайта, за да може да изкарва пари.

4. CopyTheFunk

CopyTheFunk Member

Рег.:
    Септ 8, 2015
    Съобщения:
    144
    Харесвания:
    20
    Точки:
    18
    Място:
    София
    Ако си Иван Иванов, Петър Петров и т.н се регистрирай рязко

callpchelp харесва това.
  5. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    103
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    Както вика колегата ако си иван иванов или драган драганмов, действай. А това че му трябвало европейска регистрация... '' Ша падна '' :D :D :D индийците да не са с европейска регистрация.... Човек земи се запознай малко с тоя сайт моля те :D просто ме съмнява, че ще ти изпозлва името за лошо.

6. 9876

9876 Member

Рег.:
    Дек 29, 2010
    Съобщения:
    114
    Харесвания:
    10
    Точки:
    18
    ,Реших да не му правя регистрация.

callpchelp харесва това.
  7. callpchelp

callpchelp Active Member

Рег.:
    Юни 30, 2016
    Съобщения:
    103
    Харесвания:
    41
    Точки:
    28
    И все пак не забрявай, че може.... цитирам се:

Защо пък трябва от твое име във ъпуърк, нямаш верификация на данни. Плащаш си и имаш реклама демек премиум профил... просто е... Може да си Хасан Гуаса на 34 години. Ако той не знае как се казваш наистина го изработи и му вземи пари. НО не си набутвай твоето истинско име, не се знае каква помия ще ти излее на главата. Явно е вършал и е мамил, щом сам не може да си регистрира, то толкова е просто, че няма на къде.....

Сподели страницата