Да одобря ли подобен коментар в блог?

ivo1017

Active Member
От известно време получавам следните коментари:
[...] do with the composition of cover letters when it comes to writing? OK. As I’ve already said here the professional resume writers are nothing more than writers who have passed a course or any other [...]
Това е цитат от стара статия,а този коментар е под послледната.
Четох за trackback и pingback коментарите,но не ми стана много ясно.
Ако одобрявам подобни няма ли да излезе,че сам си правя коментари все едно?
 
От: Да одобря ли подобен коментар в блог?

с тези [...] и текста изрезка от нкъдето не е много красиво и удобно.
Не е ли по-добре да имаш Related post plugin ? :)
 
От: Да одобря ли подобен коментар в блог?

Благодаря и на двама ви за съветите.Мъчих някакъв плъгин да се показват постовете в сайдбара,но темата не го подъдържаше.Ще пробвам този довечера.

Мисля,че няма да е честно от моя страна,ако оставя такъв коментар-смятам,че все пак те са за да кажеш лично мнение,а моето го казвам във всяка статия.
Сега влизах в блога и видях коментар,които е от друг блог.В смисъл човека е постнал част от моята статия в неговият блог и е дал линк към статията в моя.
За такива кометари как процедирате-approve?

п.п.Надявам се да сте разбрали точно последните изречения,че понякога ми е трудно да обяснявам!
И още нещо,малко извън темата.Влизам в aw statistic panel и гледам линк,от facebook/home.Кво може да значи това?
Няма да ви скапвам неделният следобед с повече въпроси.
 
От: Да одобря ли подобен коментар в блог?

Разбрах ти много добре изреченията :)
И добра идея да махаш тракбеците и да си сложиш един нормален Related Posts Plugin

И още нещо,малко извън темата.Влизам в aw statistic panel и гледам линк,от facebook/home.Кво може да значи това?

Това означва, че някой потребител на фейсбуук или пък ти сте сложили връзка в скаунта си, а друг я е натиснал и е влязал в сайта ти.

Не се притеснявай, Facebook не са сложили линк към сайта ти :)

Поздрави!
 
От: Да одобря ли подобен коментар в блог?

Абе тия pingback, за какво служат?
Днес пускам един пост и получавам това:
Нов pingback към публикацията ви „Никога повече ОББ!!!“ чака одобрение
 
От: Да одобря ли подобен коментар в блог?

Някой те е линкнал към тази публикация.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pingback
 

Горе