Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА

  • Да, да се изтрие

    Votes: 34 45.9%
  • Не, трябва да го има раздела

    Votes: 17 23.0%
  • Не ми пука

    Votes: 23 31.1%

  • Общо гласове
    74

biaaro

Well-Known Member
Пускам анкета във връзка с последните драми във форума, относно това, че политиката осира форума и създава конфликти.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

едитнато - че се води предизборна агитация
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да видим първо как мисли мнозинството.


Даааааааааааааааааа! и дасезабранят тия скапани теми. изпокарахте се като кучета с тая тъпа олитика.

в последно време дажесамо някъв флуд и линкове
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Да видим първо как мисли мнозинството.

демек да не коментираме?

к даже шси едитна нението
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Ако се изтрие този раздел - къде ще се пускат политическите теми (или ще бъдат забранени)?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

За да се зачита референдума трябват 50 % от потребителите да гласуват.....

Аз ще поема лично инициативата да гласуват над 50% от потребителите!
Крайното решение, разбира се ще бъде на Банко и Куулс. Надявам се да не се провали референдума.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз ще поема лично инициативата да гласуват над 50% от потребителите!
Крайното решение, разбира се ще бъде на Банко и Куулс. Надявам се да не се провали референдума.

Знаеш ли колко регистрирани потребители има в форума :D
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тотална безсмислена анкета Биарро, но въпреки гласувах - а що така мисля, сети се къде бяха политически теми преди това.
За да има смисъл задай си въпроса дали изобщо ще се допускат политически теми!

Това, че има такива дето не им издържат нервите и го раздават на ощипани госпожички, не знам колко е проблем на форума, респективно раздел политика.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Аз ще поема лично инициативата да гласуват над 50% от потребителите!
Крайното решение, разбира се ще бъде на Банко и Куулс. Надявам се да не се провали референдума.

Потребители 23,303

Значи трябва да накараш 11651 потребителя да гласуват.
Успех
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Тотална безсмислена анкета Биарро, но въпреки гласувах - а що така мисля, сети се къде бяха политически теми преди това.
За да има смисъл задай си въпроса дали изобщо ще се допускат политически теми!

Това, че има такива дето не им издържат нервите и го раздават на ощипани госпожички, не знам колко е проблем на форума, респективно раздел политика.

Такива теми не трябва да има изобщо - това е форум за бизнес и с обсъждането на проблемите на "маса" не се променя нищо! Нека да не се правим на пишман патриоти, които винаги са готови да защитят родината с дистанционното, компютъра и салатката :wink:
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Мисли си, че няма да стане :wink:

тва много искам да го видя... дори да махнеш една цифра пак ще е някъф рекорд
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Такива теми не трябва да има изобщо - това е форум за бизнес и с обсъждането на проблемите на "маса" не се променя нищо! Нека да не се правим на пишман патриоти, които винаги са готови да защитят родината с дистанционното, компютъра и салатката :wink:

Една малка смяна на наредбата и може ти осере целият бизнес - сети се после има ли или не смисъл. Това, че има платени фили/фоби си е отделен въпрос.
 
От: От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

тва много искам да го видя... дори да махнеш една цифра пак ще е някъф рекорд

Нека махнем една цифра да видим колко лесно ще стане, иначе си е подвиг, но защо не?
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Знам много добре, нали аз бях един от основните радетели да го има раздела! Анкетата цели да се изясни картинката и не мисля, че е безсмислена. Аз гласувах да го има раздела, но ако голям процент от хората не го искат ще се съобразя с тях и няма да мрънкам. Разбира се, както някой каза, последната дума е на Блинки и Кула.

Големия проблем са троловете, които се появиха последната година, те тровят обстановката. Все пак доста време преди това сме си лафили културно, до колкото е възможно и не е имало проблеми, като тези сега. Щом мен ме отказаха да пиша, значи положението наистина е зле.


Тотална безсмислена анкета Биарро, но въпреки гласувах - а що така мисля, сети се къде бяха политически теми преди това.
За да има смисъл задай си въпроса дали изобщо ще се допускат политически теми!

Това, че има такива дето не им издържат нервите и го раздават на ощипани госпожички, не знам колко е проблем на форума, респективно раздел политика.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Преди искахте политика, сега не я искате8). Накрая и кипабчъта с бира ще поискате.
 
От: Да се изтрие ли раздела ПОЛИТИКА във форума

Биааро, и аз съм намалил до минимум коментарите именно по линия тролове милеещи за вождовете си, но това не значи че не трябва да има политика. Въпреки това не съм седнал да пиша теми колко е зле, просто отбягвам троловете и оставям си пишат колко са велики и в един момент темата пада надолу. Проблема си е точно в троловете и там трябва се адресира решението, а не дали да има или не политика. Тролове има и не само в политиката. За това е несъстоятелна тезата с политиката.
 

Горе