Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

dudi

Member
Здравейте колеги,

Прави ми впечатление, че от известно време категория "Рекламна борса" се наводни с обяви за Фейсбук реклама, което мен лично много ме дразни и натоварва защотото трябва да мина 10 страници за да видя обявите, които ме интересуват свръзани с банер реклама. Та в тази връзка предлагам да се направи категория "Facebook борса" за да се облекчи категория "Рекламна борса"
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Или по-скоро да се направи отделна за банер реклама, щом преобладават тези за фейсбук реклама :))
 
Влизаме броим и решаваме след малко се заемам ако има достъчно ще има

принципа на оделяне е като има достатъчно теми се прави под-сеция а основата остава смесена :)
 
значи за последния месец и малко от началото на февруари са 30 теми от около 120 като обаче в последните дни имаме страшно активизиране :) първите две страници са почти така по назад са по на рядко но ще си имат раздел на там отиват нещата
 
значи за последния месец и малко от началото на февруари са 30 теми от около 120 като обаче в последните дни имаме страшно активизиране :) първите две страници са почти така по назад са по на рядко но ще си имат раздел на там отиват нещата

Защо не изчакате малко и не се товарите с глупости? Аз наблюдавам навсякъде някакъв пик, който най-вероятно след седмица-2 ще отмине. После секцията ще пустее, от което няма много смисъл.
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Fozzy, може и ти да си прав. Мен ми прави впечатление, че някой пуска такава тема и след него се наводнява пазара, а дефакто никой не купува!
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Много раздели станаха :)
аз до като ги мина всички отива половин час ;D
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Много раздели станаха
аз до като ги мина всички отива половин час ;D
Да де, но смисъла е, че когато знаеш какво търсиш, ще знаеш и къде точно да го търсиш. Според мен е добре да има отделен раздел за Фейсбук.
 
Re: От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Много раздели станаха :)
аз до като ги мина всички отива половин час ;D

през какво ново за най инересното и после таргетирано по интереси :)
 
Според мен сега е пика, не за друго, ами заради новия вид на фейсбук страниците. Вариантите с уелкъм пейджа и опциите да залъгваш бунаците да ти станат фенове вече намаляха, за това и всеки гледа да разчисти каквото има, защото вижда как залязва. Може да не съм прав, но това си е моето мнение.

А иначе за разделите и четенето им, че кой разглежда отделен раздел (освен пазара) по отделно? Много са малко форумите в които отварям точно определен раздел - примерно xda developers, където се интересувам само от раздела за моя телефон. Ама тука специално си удрям на букмарка за новите съобщения и отварям само тези които ме интересуват. Пропускам темите на 3ма-4ма потребителя, щото ми е писнало от мелодрамите им, както и ругатните. За други, просто съм сметнал, че няма смисъл изобщо да се тормозя да им чета глупостите и за финал остават качествените теми. Така от да речем 20 теми в които е писано, чета едни 8, които ми представляват интерес.
 
От: Re: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Според мен сега е пика, не за друго, ами заради новия вид на фейсбук страниците. Вариантите с уелкъм пейджа и опциите да залъгваш бунаците да ти станат фенове вече намаляха, за това и всеки гледа да разчисти каквото има, защото вижда как залязва. Може да не съм прав, но това си е моето мнение.

По твоята логика дори трябва да станат по-скъпи страниците :)
Ако е по-трудно да развиеш една страница и блек хет техниките спрат да работят - цената се вдига. А табовете си ги има все още, не са премахнати от новия таймлайн ...
 
Табовете ги има, но аз до момента не съм попаднал на страница с welcome message. Това което вижда човек, когато отвори страницата е стената с последните публикации.
За цената не съм гледал как се движат в момента цените им, така, че не мога да коментирам това. Прав си, цената на страниците с много, а и активни потребители би трябвало да се повиши.
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Добра идея. Също така мисля, че трябва да се установят правила за публикуване на обявите и да се въведе някакъв минимален ред и изисквания, че в момента е по-зле от женския пазар. Ако админите имат интерес да правят такива промени и искат да ми чуят мнението разбира се, съм насреща :)
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

За да не отварям друга тема:
Бутона "My posts" в главата, под полето за търсене, не ми работи. Вчера го забелязах.
 
От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

За да не отварям друга тема:
Бутона "My posts" в главата, под полето за търсене, не ми работи. Вчера го забелязах.

А на мен пък ми работи.
 
Re: От: Да се направи отделен раздел за FB услуги и реклама

Добра идея. Също така мисля, че трябва да се установят правила за публикуване на обявите и да се въведе някакъв минимален ред и изисквания, че в момента е по-зле от женския пазар. Ако админите имат интерес да правят такива промени и искат да ми чуят мнението разбира се, съм насреща :)

по принцип всякакви мнения приемаме (аз съм фен на плюсинга )- винаги нещо да се пдобрява :)
 

Горе