Да се похваля - директен линк в GBG.BG

Unwise

Well-Known Member
Тази тема и аз не знам защо точно тук я пускам, но реших да се поизфукам за това, че мистериозно линк до моя единствен сайт проект е поставен в GBG.BG като избор на редактора. Не знам кой е редаткорът на раздел "Хоби", но определено има поне една бира от мен (ако си признае). GBG.BG е сайт с PR6, така че едно голямо АРИГАТО!
А на вас оставам да споделите заедно с мен радостта ми.
 
От: Да се похваля - директен линк в GBG.BG

Да много е яко и аз съм имал избор на редактор за три дена ще ти се побърка брояча от уникални :) ...

Иначе Честито от мен ще го почустваш и в позиции спрямо Г . , да не говорим как ще ти се отрази на СЕО -то този линк
 
От: Да се похваля - директен линк в GBG.BG

Кофтито е, че моментът съвпадна с едно от многото ми дребни наказания (траещи обикновено около 4 дена; т.е. до 1-2 дена някъде трябва да изтече срокът). Все пак, човек трябва да не е плашлив и да експериментира (става въпрос за SEO експерименти) без да прекалява естествено.
 
От: Да се похваля - директен линк в GBG.BG

След колко време избраха сайта за избор на редактора? Да знам дали и моя има шанс да попадне там. :)
 
От: Да се похваля - директен линк в GBG.BG

Честито! И аз съм имала там сайтове и чувството е много приятно :)
 
От: Да се похваля - директен линк в GBG.BG

Е, то всяко нещо май е за няколко дена само, но колкото толкова. На всички честитки по едно благодаря от мен.
 

Горе