Два въпроса относно афф към бет365

kiber4o

Member
Здравейте,
имам 2 въпроса свързани с афф програмата на бет365.
1. Мога ли да регистрирам акаунт на физическо лице ( при регистрация има само поле за фирма )
2. Мога ли да рекламирам във мобилно приложение или гоогле ще се сърди

Имам мобилно приложение свързано с футбол и се чудя дали да не сложа бутонче ,водещо до сайта , дали е позволено от правилата на гоогле или не им харесва тази идея. Търсих из нета , но не намерих отговор
Поздрави
 
От: Два въпроса относно афф към бет365

1. Не
2. Не

Регистрираш си една фирма за 200 лева и никой няма да те закача :) Отделно стои въпросът доколко си заслужава вече да си партньор :) Лично аз се отказах - спортала яде огромно парче от баницата и ще ти е доста трудно да си хванеш клиенти. Да не говорим, че във ФБ всеки сайт рекламираше точно bet365, когато вдигнаха забраната. Но в крайна сметка всеки сам преценява за себе си.

Успех!
 
От: Два въпроса относно афф към бет365

1. Не
2. Не

Регистрираш си една фирма за 200 лева и никой няма да те закача :) Отделно стои въпросът доколко си заслужава вече да си партньор :) Лично аз се отказах - спортала яде огромно парче от баницата и ще ти е доста трудно да си хванеш клиенти. Да не говорим, че във ФБ всеки сайт рекламираше точно bet365, когато вдигнаха забраната. Но в крайна сметка всеки сам преценява за себе си.

Успех!

Благодаря за отговора :)

Само да уточня пак ,че става въпрос за мобилно приложение , което е в гоогле маркета и въпроса беше дали гоогле ще се сърди ако сложа такава реклама .
 
От: Два въпроса относно афф към бет365

Благодаря за отговора :)

Само да уточня пак ,че става въпрос за мобилно приложение , което е в гоогле маркета и въпроса беше дали гоогле ще се сърди ако сложа такава реклама .

Против правилата им за реклама е хазартната дейност :) Дори сайт за прогнози да имаш, пак не става. Може да пробваш някоя врътка, но не ти препоръчвам, защото ще ти спрат рекламния акаунт доста бързичко :)
 

Горе