Два монитора на една цена!

От: Два монитора на една цена!

не че нещо ама първo никакво инфо не си дал..колко инча са..тт данни..и второ за 80 лв човек ще си купи 17 лсд (на старо но добро) за тия пари ..в момента тези монитори които ги продаваш са по 20-25 лв единия.
 
От: Два монитора на една цена!

Написал съм колко инча са.

Относно това: "а 80 лв човек ще си купи 17 лсд (на старо но добро)" Ами ще си купи един на тази цена аз давам два ! Единия както се вижда е LG която марка е доста по скъпа от китайските буклуци. И всеки които се занимава с Уеб Дизайн, графичен дизайн и тн... Знае че новите плоски монитори не дават цветовете които старите монитори дават. Цената си остава 80 лв и за двата !
 
От: Два монитора на една цена!

всъщност си наистина прав за цветовете...но твърди се че новите LSD -та били дори по-добри.
Поздрави.

п.с. цената все пак е малко висока с оглед на размерите на екраните, все пак ако си дизайнер всичко под 19" е някакси неудобно.
 
От: От: Два монитора на една цена!

само един отговор =офтопик - lg е сщо толкова жълтурска (корейска) марка така че не ми ги хвали.А за дизайнерите..би трябвало всеки който е дизайнер..работи с видео..с фотошоп..3д макс да си вземе по едйн ейзо 21 инчов и да дерзае ...- това по твоята логика..Да ама не. Всички са с лсд и цветовете са много по добри..прочети малко или работи с качествен 22-26 инчов монитор и ще дойдеш на моето мнение..нищо лично
Написал съм колко инча са.

Относно това: "а 80 лв човек ще си купи 17 лсд (на старо но добро)" Ами ще си купи един на тази цена аз давам два ! Единия както се вижда е LG която марка е доста по скъпа от китайските буклуци. И всеки които се занимава с Уеб Дизайн, графичен дизайн и тн... Знае че новите плоски монитори не дават цветовете които старите монитори дават. Цената си остава 80 лв и за двата !
 
Последно редактирано:
От: Два монитора на една цена!

Прави са хората, остаряха си тези монитори и никой не ги иска вече. Може да ги вземе само някой на който не му се дават пари за лсд, но не и на тази цена.
 
От: Два монитора на една цена!

неможе да искаш пари за 14 инчовия ако ще и "голд стар" да е :)
Нямам нищо против марката - даже ми е любима и в момента съм с най-новия им модел
за монитори лг- са си супер - да го духат и илиама и другите кви бяха :)
но да искаш пари за 14 инча?
аз като дългогодишен продавач на такива могфа да ти кажа че преди 2 години ги продавах по 25 лева до 50 лева црт-тата
и то защото бях нагъл :)
те не са дори флат! а и 14 инча е несериозно той е преди 92-ра?

искай им 40 лева да кажем е нормална цена - 25 - 30 ако ти даде някой - му ги давай и го почерпи бира :)
 
От: Два монитора на една цена!

Правете разлика между КИТАЙЦИ, КОРЕЙЦИ И ЯПОНЦИ, разликите са огромни. Едните са мизерници, другите са класи над тях във всичко.
 
От: Два монитора на една цена!

амм кои са мизерниците?!бъди по обобщителен/обоснователен...
Правете разлика между КИТАЙЦИ, КОРЕЙЦИ И ЯПОНЦИ, разликите са огромни. Едните са мизерници, другите са класи над тях във всичко.
 
От: Два монитора на една цена!

Е как кои, наскоро нали видяхме един кръчмар, живеещ при мизерниците ( абе направо са се намерили, те себеподобните се откриват сами ). Просто нямат място за сравнение китайците с японците или с южно корейците.
 
От: Два монитора на една цена!

Правете разлика между КИТАЙЦИ, КОРЕЙЦИ И ЯПОНЦИ, разликите са огромни. Едните са мизерници, другите са класи над тях във всичко.

Мизерници са само що се отнася до жизнения стандарт на китайското население.В геаграфско,политическо,икономическо и каквото се сетиш друго положение познайте от ЕДИН път кой е ГОЛЕЕЕМИЯТ брат от гореизброените страни.

Само като се замисля.. Вероятно само в Хонг Конг се въртят повече пари отколкото в половината Корея.Китай може да ''купи'' Корея само с ''джобните си за деня''.
 
Последно редактирано:
От: Два монитора на една цена!

Говорим за КАЧЕСТВО, а китайските стоки са най-големите боклуци, за разлика от японските стоки и южно корейските.
 
От: Два монитора на една цена!

определено китайските стоки са боклуци но пък евтина ръка..и не всичко е скапано..за японските стоки няма какво да се пише..говори...скъпо но качествено.
 

Горе