Две новини от света на афилиейт маркетинга

coolice

Owner
Joebucks.com каза:
Joebucks.com Name Change to MarketHealth.com



Name Change:
By the end of the year we will be changing our name from Joebucks.com to MarketHealth.com and adding a few exclusive brand name network offers to the program. The company, program and owners will be this same. This is simply a name change.

RSS and Data Feeds:
Additionally, many of our affiliates have been asking for an RSS feed and we finally got around to adding this to the program. You can download our Article RSS and Product Data Feeds in the website linking section by clicking on Data Feeds.

Discount Offers:
As you may have seen, we have started offering newsletter and abandonded cart discount offers to your customers and it has been working out great for our affiliates. If you see a sale that comes in that is 10% of your normal payout, please know that this customer was given a 10% discount coupon and the sale was recovered. December is our slowest time of the year so we are making these little tweeks for a successful 2008.

Genbucks каза:


IMPORTANT NEWS!!!
Hello dudes and babes, Its the holiday season but your team at your favorite program is busy working ROUND THE CLOCK to move everything to brand new high speed servers to enable an excellent infrastructure for our excellent affiliates.this added to the holiday season will delay payments for a week.So all payments will be made only on the 31st December.In case there are some emergency requests contact me at sales @ genbucks.com for the same.Also for those who are hosting on our servers and have any issue with the move to the new servers just let me know on my email and it will be sorted immediately.

гена и джото имат новини
 
новият сайт Маркет Хелт вече работи така че които иска да хвърли едно око

http://www.markethealth.com/?aid=835397


които има вече акаунт в JB може да се логва и в новия сайт направен е доста приятно :)
 
а и да имаха и някакси да се навиехме да ги сложим банерите щяха да да са в отделен файл които да се вика с ифреим и този отделен фаил ще е забранен за индексиране в роботса.... те си знаят защо...


бате къде ми е комента от твоя блог ? не беше много спамърската ;) дори не съ те чеквал имаш ли нофолоу
 
И да си сменят името разлика за мен няма :) По добре да си оправят конверсията на продуктите им дее и идиотите!

И да знаете че ако питате нещо този Гари на съпорта трябва да го питате директно че само чете първото изречение.
 
coolice каза:
новият сайт Маркет Хелт вече работи така че които иска да хвърли едно око

http://www.markethealth.com/?aid=835397


които има вече акаунт в JB може да се логва и в новия сайт направен е доста приятно :)
да взема да се регна през тебе като спонсор, да даваш някакви савети от време на време?
 
pavelinvarna каза:
coolice каза:
новият сайт Маркет Хелт вече работи така че които иска да хвърли едно око

http://www.markethealth.com/?aid=835397


които има вече акаунт в JB може да се логва и в новия сайт направен е доста приятно :)
да взема да се регна през тебе като спонсор, да даваш някакви савети от време на време?
На рефералите тук, никога не се е отказвало помощ. В това можеш да бъдеш сигурен. :wink: Иначе програмката не е лоша. :)
 
аз вчера се регнах в ГБ, но мисля и Хеалтх да се регна и да ги мятам... кво мислите по въпроса?
 
лошо няма ни понякога допълваме един сайт с продукти на конкурентна програма как се казва ако не хареса това което имаме да има алтернатива :) Иначе най-уникалното което съм вижда е един сайт на ппц които хвалеше еднн прдукт и плюеше по продуктитр конкурентите но все пак линкваше до тях с афилиейт ид :)
 
а не аз отделни ще ги правя,
по лесно ми се вижда
 
Blinky каза:
pavelinvarna каза:
а не аз отделни ще ги правя,
по лесно ми се вижда
На отделни сайтове/блогове ли имаш предвид? :roll: Не е никак лошо да си направиш и едни ревю сайт ако ти остане някакво врме. :)
не ве не мисля да си направя отделно за генбъкс отделно хелт да не ги бъркам, ще им купя отеделно домейни. и който трагне. нали ще им направя малко СЕО използвам ИБП АРЕЛИС( дадоха ми го legit, ама ще трябва да го връщам)
или като се замисля на първо време ше ги оставя така с фрии домейна и хостинг-а+ малко сео а по нататък ще направя други и ще им купя домейн. Да не давам сега грешни пари
_____
Just ask Pablo....
 
Бате парите дадени за домейн въобще не са грешни, да знаеш. Напротив, това е първото нещо в което трябва да се инвестира, като изключиме книги по темата.:)

Ще ти е по-лесно да си работиш на сабствени бранд домейни - и не говоря само за оптимизирането, но и за всичко свързано с това да ти е про бизнесче. :wink: Само съветвам.
 
да така е от гледна тоцхка на оптимизирането, се прави двойна работа,
ама аз ще пробвам с 1 сайт пробно тестово, пък ко стаа тогаз, така съм решил. не че ме бърка там да дам за домейн 15 лв ама като се знам ще купя 10 домейна после кво да ги правя.
 
кво да ти кажа и аз не знам вече. Аз по принцип не знам , пък колкото повече чета толкова повече не знам. Парадоксално но факт хаха
 

Горе