Дебатите и БТВ

ЗА или НЕ политическа пропаганда по национални медии


  • Общо гласове
    11

madgooglebot

Well-Known Member
"...дебатите по БТВ, които ще определят кой е новият президент!"

Това е изказване на представител на великата медия! Медия, която може да свали или издигне който и да е..и които и да е!
За НЕЗАКОННОТО проучване на "евтината" агенция по време на дебатите изобщо няма да говоря. Незаконно е, защото умишлено предубеждава вота на хората. Законно ли е частна медия, която изрично не е в официална спогодба за реклама на дадена партия или член, кандидат и тн да предубеждава вота на аудиторията си?!

Какво е мнението ви за вмешателството на медиите върху избора на хората за определена поличическа сила или кандидат за държавен пост?
ЗА или НЕ каквито и да е политически пропаганди по националните медии?
 
От: Дебатите и БТВ

Останаха ли хора които да се осланят на медиите в Славяно Мангалистан при взимането на каквото и да е решение.

Медиите тук са своеобразна отдавна преливаща канализационна шахта, въпроса е още колко ще издържат така преди някой или някои да им дръпнат сифона.

За Бунак ТВ или лошо или нищо, обаче сега ми се спи така че нищо
 
От: Дебатите и БТВ

Данаилов провали Калфин

Партньорът за вицепрезидент на Ивайло Калфин – Стефан Данаилов, му нанесе неволно съкрушителен удар по време на дебата по Би Ти Ви между тримата кандидати за Дондуков 2, с най-големи шансове за най-високия пост в държавата.

Мълчи по-добре, иначе ще объркаш нещата. Така мераклията за вице насмете евентуалния държавен глава, когато дебатираха темата за това какъв президент искат да бъдат.

Ламбо подсъзнателно показа, че е ракетата носител, че той е водещият и ще дирижира гласа на Калфин, който остава “под чехъл”.

=======================

Прост, по-прост, най-прост, КОМУНИСТ......Збогом Ламбо

Калфин заяви пред събора на русофилите край язовир Копринка , че който не обича Русия, значи не обича България

Такива безродни комунистически изроди трябва да ги избават по улиците както са правили Българските полицаи по времето на Гешев:twisted:
 
От: Дебатите и БТВ

га са изборите за президент?
 
От: Дебатите и БТВ

Амуне, ти нема ли да гласуваш? :) На 23ти са и двата вота - и местните, и президентските
 
От: Дебатите и БТВ

aaaaaaaaa 2в1?
верно ли са заедно?
е как така ще ги съчетаят?
се объркат хората?
ама по-добре, да мине патардията набързо...

ши пусна за мойте хора аз!
да има пари да опраят Бузлуджа че ме е яд да я гледам така западнала по съборите...
:beer::beer::beer:
 
От: Дебатите и БТВ

По-малко разходи и разкатавания ;) Да минава и заминава.
Да не ти се ходи 100 пъти да гласуваш? Някои и веднъж не можеш ги изкара :)

Пък и к'во толкова има да се бъркат - 2 избирателни списъка и 2-3 бюлетини наместо една само. Бездруго 90% гласуват за партия, не толкоз за кандидатите.

То некой кат си е прост по принцип и не може да се оправи, няма как да му се помогне. Акъл наливен не продават
 
От: Дебатите и БТВ

Пък и к'во толкова има да се бъркат - 2 избирателни списъка и 2-3 бюлетини наместо една само. Бездруго 90% гласуват за партия, не толкоз за кандидатите.

То некой кат си е прост по принцип и не може да се оправи, няма как да му се помогне. Акъл наливен не продават

ама така е аз много го знам кой е калфин...
пък и не харесвам данаилов ама никак...
и не стига че не го харесвах ами покрай тоя сериал женския още повече го намразих...
ма така по задължение ши си пусна за нашата си бузлуджанската партия.
С нея съм отраснал с нея искам да си замина!
 
От: Дебатите и БТВ

еййй не върза дева... цяла нощ и не върза...
така се надявах да ме напсуват на комунист и социопат...
 
От: Дебатите и БТВ

еййй не върза дева... цяла нощ и не върза...
така се надявах да ме напсуват на комунист и социопат...

Хах,героите още спят,а и този път много очевадно метна въдицата:)
 
От: Дебатите и БТВ

еййй не върза дева... цяла нощ и не върза...
така се надявах да ме напсуват на комунист и социопат...

Благодарение на мен на всички вече им е ясно че си ОЛИГОФРЕН не можещ дори и една провокация да спретне, за това те подминават като малка гара.

Единствен аз останах да те подритвам от време на време по кухата лейка.

Хоби какво да правиш не е като да лижиш китайски и арабски задници по задължение и за пари8)
 
От: Дебатите и БТВ

Тук изчезна един визуализиран пост за циганското гето Модерно предгадие и неговите индийски обитатели "живеещи" в коптори за 200-240 лева наем.

Не ми се иска да си помисля това което си мисля.

Нека пича го качи пак и този път без цензура ако може
 
Последно редактирано:
От: От: Дебатите и БТВ

ма така по задължение ши си пусна за нашата си бузлуджанската партия.
С нея съм отраснал с нея искам да си замина!
СПАСИ БЪЛГАРИЯ - скрий личната карта на Амоуняка :lol:
 
От: Дебатите и БТВ

много ще ме изкефи тоя витков хиподила да е поне на балотаж. аз когото и да познавам, почти всички ще гласуват нарочно за него, напук на ония престъпници дето са другите кандидати. толкова отрицателен вот може да събере, понеже никой млад човек няма да гласува за ония другите лумпени.
ето в некупените проучвания на тия продажни социологически агенции изобщо тоя плевнелиев и калфата не са на първо място. сидеров,който също е кофти е първи, ама поне е по-малкото зло.трябва или да е като витков някой,дето не е от 20 години в далаверата, или някой луд като сидеров.
ако пищова се беше кандидатирал, можеше и той да спечели :D

аз знам за кого ще гласувам, понеже всички са пълни простаци и само белене за тях!
 
От: Дебатите и БТВ

Метър и половина тоалетна хартия(бюлетина) е грехота да се хаби за друго освен по предназначение.

Ако се добера до избирателната секция(не вярвам) ще я използвам по голяма нужда след като си напиша благословията на нея към партията майка и нейните клонинги
 

Горе