Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Ами меко казано са дебили,учудващо най-голям е % им в София.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

и избирателите на бареков са дебили - и той по бойко плю
и избирателите на нфсб са дебили - и те не щат бойко
че избирателите на атака са дебили - то ясно още от предишните избори
гласувалите са първанов - дебили
гласувалите за местан - дебили
най-дебили са гласувалите за бойко

само ти си различен

*да се спази докрай политическата коректност и аз съм дебил, но не съм гласувал за рб
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

дам изглежда всички дето гласуват са дебили... то за това напоследък е модерно да си седиш у вас на гъза да не те наричат дебил в нетя :D

само ако имаш ифон за 2 бона от ментел тогава не си дебил :)
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Не сa дебили, прости сa aдски глупaви.
 
От: От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

и избирателите на бареков са дебили - и той по бойко плю
и избирателите на нфсб са дебили - и те не щат бойко
че избирателите на атака са дебили - то ясно още от предишните избори
гласувалите са първанов - дебили
гласувалите за местан - дебили
най-дебили са гласувалите за бойко

само ти си различен

*да се спази докрай политическата коректност и аз съм дебил, но не съм гласувал за рб
Абе и аз гласувах, ама с мен или без мен циркът ще си върви. Та викам, поне да си пусна гласа, не че има някакво значение. Ама, за разлика от сините зомбита демократи, аз не вярвам в тая политическа система, тъй че - нямам особени очаквания от нея. Те обаче, вярват на глупостите на лидерчетата им, като типични комсомолци. И сега е адски забавно, когато някой от лидерчетата се изтърве и им каже истината в очите :lol:
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Хубаво е след категоричната победа на Герб на изборите , да видиш как червените мишоци цвърчат истерично и безпомощно из форума :D
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Би ли се обосновал?
Какво има да се обосновавам,това си е моето мнение,не го налагам на никой.Тези мърши-разконсерватори обиколиха сума ти партии и формации през последните 14-15г.,то не беше СДС,после ОДС,после НДСВ,послеДБГ,ДСБ и не знам си още колко абревиатури.Всяка една предишна абревиатура е свързана с огромни кражби и престъпления срещу благото на народа.И цялата тази миграция е все с цел да се докопат до кокала,като стадо хиени.Виждам ги така,както през 2001 виждах царя,по-мазен от всякога,освирепял от глад,беше заложил в английска аукционна къща медалите на дядо си,ама това повечето не го знаете.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

мафията пак си има държава - герб, дпс, бареков, пъванов, куневица, пеевски и ония малоумници от нфсб. сега предстои театрото как да го представят като истинско на баламурниците (нас)
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Въпреки че съм с десни разбирания досега не съм гласувал за Реформаторския Блок по няколко причини:
1) Споделената отговорност е ничия отговорност
2) Кунева-Пръмова е комунист
3) Радан Кънев не е харизматичен като политик и не може да събере широка подкрепа
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

мафията пак си има държава - герб, дпс, бареков, пъванов, куневица, пеевски и ония малоумници от нфсб. сега предстои театрото как да го представят като истинско на баламурниците (нас)
Едни ги избират, а други се съгласяват с това (като не гласуват) и в крайна сметка каквото повикало, такова се и обадило. Всеки народ заслужава управниците си.

По темата: Нямам спомен да съм гласувал за тези реформатори дето нямам идея какво точно се опитват да реформират.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Какво има да се обосновавам,това си е моето мнение,не го налагам на никой.Тези мърши-разконсерватори обиколиха сума ти партии и формации през последните 14-15г.,то не беше СДС,после ОДС,после НДСВ,послеДБГ,ДСБ и не знам си още колко абревиатури.Всяка една предишна абревиатура е свързана с огромни кражби и престъпления срещу благото на народа.И цялата тази миграция е все с цел да се докопат до кокала,като стадо хиени.Виждам ги така,както през 2001 виждах царя,по-мазен от всякога,освирепял от глад,беше заложил в английска аукционна къща медалите на дядо си,ама това повечето не го знаете.

мърша е бялата златка ВС, за която си гласувал не веднъж!
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

мърша е бялата златка ВС, за която си гласувал не веднъж!
Бялата златка е по-скоро нещо като бълха или срамна въшка,докато разфасователите са туморно образувание.На тези избори не гласувах.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Още по големи дебили са тия от герб,
как могат да казват на това категорична победа,
при условие че под 50% са гласували.

Сега мъдрят някаква смесена система, за да могат реално да влизат макс 3-4 партии в парламента - лайнари!
Трябва да мислят в друга посока, а именно да вдигнат избирателната активност и то не насила.
А това ще стане като всичките тия лайна се изметат от политическата сцена.

Иначе по темата. Тия дето гласуваха за реформаторите са с дясно мислене, защото само РБ представят някаква дясна политика.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

Трудно ви е да разберете, че "дясно" и "ляво" са бутафорни определения за баламосване на електората.
 
От: Дебили ли са избирателите на Реформаторския блок?

На тези избори не гласувах.
Т.е. искаш да кажеш, че остави друг вместо теб да реши твоята съдба и тази на държавата ти за следващите 4 години? Странно е хем уж да не си доволен от настоящото положение на държавата (или си доволен?!:eek:), хем да не искаш промяна и да оставяш други да продължават да избират вместо теб все същото.

Относно "лявото" и "дясното":
Вместо да напиша нещо, просто ще се съглася напълно с казаното от redrum.
 

Горе