Дебитна карта в пейпал

Vladislaw

Active Member
Здравейте, колеги.
Имам едно проблемче. Извадих си дебитна карта, която свързах с пейпал и всичко стана точно. Дори ми дойде смс, че са ме таксували с 2лв.
В пейпал акаунта ми пише, че парите са Complete, тоест операцията е извършена.
Минаха над 3 дни и днес ходих до банкомата и тръгнах да тегля малки сумите пари, но уви.. няма никой.
 
От: Дебитна карта в пейпал

За кои пари ти пише това? За двата лева или си прехвърлил друга сума по картата? Първо прехвърли пари, след това изчакай 5 работни дни и после тегли на банкомат.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Кои суми си се опитвал да теглиш, не можах да разбера проблема какъв е.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Мм.. сега се разрових в интернет, че като пише Complete ще трябва да изчакам да бъдат обработени в банката.
И да за 2-та лева става на въпрос трябва да си взема спешно 1 тетрадка (ученик съм).
Благодаря за бързият отговор :rolleyes:
 
От: Дебитна карта в пейпал

Мм.. сега се разрових в интернет, че като пише Complete ще трябва да изчакам да бъдат обработени в банката.
И да за 2-та лева става на въпрос трябва да си взема спешно 1 тетрадка (ученик съм).
Благодаря за бързият отговор :rolleyes:

Хе хе. Те двата лева нали са само за верификация? А и да не са, как ще изтеглиш 2 лв на банкомат? Тъкмо се бях ядосал, ама са ти простени наивните въпроси, щом си толкова малък.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Шегувам се разбира се... има около 90лв. и се опитах да изтегля 50, но не стана. Трябва да изчакам да бъдат обработени в банката преди да пристигнат в картата.
Това сега го научих.
 
От: Дебитна карта в пейпал

5 дни максимум

Макар че имаше един случай, спомням си беше около 2-3 по обяд в неделя, след 5 мин бяха обработени и можех да ги тегля.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Шегувам се разбира се... има около 90лв. и се опитах да изтегля 50, но не стана. Трябва да изчакам да бъдат обработени в банката преди да пристигнат в картата.
Това сега го научих.

Червен картон от мен за шегата, келеш.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Харконе не си прав от самолет се виждаше че момчето проявява чувство за хумор :)
 
От: Дебитна карта в пейпал

Харконе не си прав от самолет се виждаше че момчето проявява чувство за хумор :)

Лошото чувство за хумор в сериозни теми го "таксувам", като явна проява на олигофрения в пубертетска възраст.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Владислав, чакай от умрел писмо за 3 дни да ти дойдат в картата кинтите. Аз съм чакал и над седмица, но тук играе роля и уикенда, където няма кой да ти преслуша това:). Средно 5 дни, ако няма празници, уикинди и ако проскубаните клитори в банката свършат малко работа:)
А Харкон, то той си е куку, така че можеш да си го преместиш в другия крачол:mrgreen:
 
От: Дебитна карта в пейпал

Влади, а ти пуснали от PayPal транзакция към картата? Защото принципно трябва да прехвърлиш парите от акаунта към банкова сметка.
 
Последно редактирано:
От: Дебитна карта в пейпал

Влади, а ти пуснали от PayPal транзакция към картата? Защото принципно трябва да прехвърлиш парите от акаунта към банкова сметка. До сега когато съм теглил пари от PayPal винаги е трябвало да пусна трансфер от акаунта към банкова сметка.

Добър си, как инак ще изтеглиш Пейпал пари от банковата си карта ако НЕ си направил трансфер...
Е може все пак, ако притежаваш дебитна издадена от ПП, тогава не ти трябва трансфер - никакъв.
 
От: Дебитна карта в пейпал

Добър си, как инак ще изтеглиш Пейпал пари от банковата си карта ако НЕ си направил трансфер...
Е може все пак, ако притежаваш дебитна издадена от ПП, тогава не ти трябва трансфер - никакъв.

Може момчето да не го знае, ти сигурен ли се, че го знае?
 
От: Дебитна карта в пейпал

#harkon земи замълчи малко
#Miloykov да знам го.
Благодаря за коментарите и както казах ще трябва да изчакам банката да обработят парите и след това ще пристигнат в картата.
 

Горе