Детство мое, реално и вълшебно.

Veselin Asenov

Active Member
http://ask.fm/galq1916/answer/26000078162462

Жалки граждани на България, излагащи цялото поколение (2002-2004) с простащината, неграмотността и неуважението към другите. Гадното възпитание от родителите им е под всякаква критика, да не говорим, че музиката "успокояваща" нервите според тях е чалгата. Адски разочарован съм от такива деца, които дори не знаят какво е среден пръст, а се правят на оборотни. Моето поколение на техните години бяхме със съвсем друг акъл, играехме си и се забавлявахме, а не като тях - да псуваме, заплашваме и да показваме новите си гащички на камерата в интернет пространството на цялата аудитория. Накъде затъва България. - коментар от друг потребител на въпросния сайт за въпроси относно клипа.

Какво ще кажете?
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Чалгарски чеда - 100%
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Това, което видях от клипа са две лапета, които се опитват да важничат. Нищо особено.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Бъдещи к*рви. Не ги мислете, те добре ще си живеят. От тая работа пари се изкарват. Имаме по- важни проблеми върху които да мислим.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

аз си мислех да кача едно такова клипче във vbox, някои може ли да направи достатъчно прегледи за да влезе в ТОП 40? :lol:
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

ето още - http://ask.fm/galq1916

да се посмеем и да видим какви родители идиоти има в България, то разбирам - да нямаш време да се грижиш за него, но чак пък две? :shock:
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Тъжно ми е за децата, а родителите са за бой. Няма ли кой да налее малко разум в тези детски глави?
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Във всяка държава има прости лапета, да не мислите че е само в България...
Това не ме кара да ми е по-малко тъжно за тях.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Във всяка държава има прости лапета, да не мислите че е само в България...

Никой не е казал че са само в България "простите" хора, било то деца или родители.

Само в България имаме чалга обаче...от която тръгват и се развиват комплексни проблеми засягащи вече и подрастващите - ново поколение марионетки на телевизорите и циганските ритми.

Какво да си говорим, "чемер" не става от такива индивиди. Вари го печи го - Не харашо.

Както каза колегата по горе - има по важни неща над които трябва да се съсредоточаваме, и да мислим.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

То това всъщност нищо не е. Ето ви нещо от същия сайт- http://ask.fm/zoi4e64


едит: Пфф махам линка, бях видял само една част, натам става мнооого извратено... Сори за който го е видял, това не е за гледане... Сигнализирах на момчетата от сайта.
 
Последно редактирано:
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Махнаха го. Тъкмо се чудех дали да не звъня да подам сигнал. Целия фейсбук беше се оспамил с клиповете на това момиченце и всички пишат колко била тъпа и не знам си какво ... Направо ме е гнус
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Друг път са го махнали. Стои си. Просто направих линка невалиден. Ако все пак някой иска ди види за какво става на въпрос да копира линка в клипборда, но не ви препоръчвам.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Писах и във формата за контакти. Гледам много хора са писали и на медиите така че най- вероятно скоро ще го махнат. По- важния въпрос е какво ни е толкова сбъркано в държавата че да се случват такива работи.
 
От: Детство мое, реално и вълшебно.

Отвратително е, хубаво е да се подаде сигнал за това.
 

Горе