Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

kreten

New Member
Не става въпрос за п0рн0 а за сайт с съвети, разни теми за туй онуй и други такива дивотии. Пичката се притеснява, че заради форума може да се нахендри с съдържанието от потребители и не ще да хоства в България (много умно по мое мнение)

Мислех да я кача на гатора или нещо такова ама кво пречи някой завистлив амбреаж да се напрай на интересен и да рипортне сайта заради някой по-детайлен съвет за фелацио та за тва реших да питам.

Де да хостна таквоз чудо - Холандиа, Канада ако може линкче към хостинг директно и ако може съвети от мембъри с опит щото онва нещо гугъл и аз мога да си го ползвам - демек искам препоръка и акъл а не справка от серпа.
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

ifastnet.com - преди се казваха другояче, но приемаха разни такива сайтчета.
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Форумният Хю Хефнър :)

Късмет с проекта, само добре се осведоми, че е тънък лед тази материя, сам знаеш.
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Форумният Хю Хефнър :)

Късмет с проекта, само добре се осведоми, че е тънък лед тази материя, сам знаеш.

да ве, аз мацката не я знам ко смята да печели от тоя сайт ама кат ме погледне с тез големи очи как да и откажа ебаси

ся питах гатора - на впс няма да се сърдят ако хоствам съвети за свирки, даже можело юзърите да си качват авторски снимки. тоа сайт май ще го поддържам по-често от другите
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Прати линк после, да се информираме и ние за новостите :)

тя пичката кат се видим следващия път ще я издебна за една снимчица, на таквоз котенце не мойш му откажеш
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Ма на български ли ще е туй чудо?
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Ма на български ли ще е туй чудо?

мда що?

не го щем хостнато в бг
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Чудя се как ще изкарва пари от тоя проект, освен ако няма някаква видео-лайв зарибявка към него :)
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Чудя се как ще изкарва пари от тоя проект, освен ако няма някаква видео-лайв зарибявка към него :)

бал съм я* квото и да сложи ако кинтите идат у нас е проследимо ама мацката е наясно с тва и аз повече не питах, бях зает да и гледам формите дет си ги беше навряла отгоре ми. Следващия път и аз ще ходя с слънчеви очила да си глеам на спокойствие

адсенс е абсурд да се сложи, смс-и нещо е тъпо ама ще падат кинти ако има такова, другиа вариант е да пусне некъф афилиейт за еротични стоки - не съм гледал има ли такива програми у нас няма ли, сигурно има се нещо. нея повече я е страх да не и свалят сайта заради някво тъпо оплакване отколкото как ще вади пари от него



*е, не съм още ама при повече късмет и тва ще стане
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

kreten - тъкмо ще споделиш и опит, че моя еротичен сайт е хостнат тук, но пък аз не се оплаквам от нищо, даже и хостинга ми помага в това отношение.
А относно печелене на пари - има начин.
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

kreten - тъкмо ще споделиш и опит, че моя еротичен сайт е хостнат тук, но пък аз не се оплаквам от нищо, даже и хостинга ми помага в това отношение.

я кажи къде тук - може и н алично
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Циците, що не ги качите на бг хост, но в Амеуика? Там едва ли ще има проблем. Кака ти Иваничка с голямата жмичка, що не я напънеш малко повече да ти каже, какво ще прави. Тъкмо имаш повод към 19:00 да се срещнете и до късни часове да си разкажете историите. :) Три уиските и щи отвори...вратите. :wink:
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Циците, що не ги качите на бг хост, но в Амеуика? Там едва ли ще има проблем. Кака ти Иваничка с голямата жмичка, що не я напънеш малко повече да ти каже, какво ще прави. Тъкмо имаш повод към 19:00 да се срещнете и до късни часове да си разкажете историите. :) Три уиските и щи отвори...вратите. :wink:

с тъз няма да мина с три вискита - аз мислех да я впечатля с моя аутлендер она като паркира един бял кайен се свих гаче ли пеша съм дошъл. расова кобилка е - тамън за мръсен перверзник кат менье

бг хост у америка? хостбългария имат сървъри ама ако форума запращи по шевовете кат препълнен сутиен Пешо ше ме преориентира си диря друг хост. То хубаво - тамън нов повод за среща ама неща да местя сайта тамън потръгнал
 
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

Викаш става да измори коня и да го върне потен в конюшнята. Значи тази ако успее с този проект, бъди сигурен, че ще ти се чува името. Отделно смятам, че кукувица нещо й кука на главата, обикновено такива си имат други занимания. Освен яко да я оскубиш по перушината и да ти снася пари всеки месец, нещо като златна кокошка. Па може и да я изпържиш някой ден не се знае може да чупи вибраторите у тях.
Сега за хостинга - нали всеки предлага сървъри и в чужбина. Та за там си важат техните правила.
 
Последно редактирано:
От: Де да хостна ЕРОТИЧЕН сайт?

И аз да се наредя за линк,като е готов сайта
 

Горе