Джъмп.бг вече е част от делта.бг

nortrant

Well-Known Member
Не знам дали клиентите на джъмп са получили известие, че собствеността на компанията е сменена.
Собственика на делта.бг е много печен и затова мисля, че джъмп.бг го очаква само положително развитие
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Че те и преди това май реселваха от делта?
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

хостинги да искаш, а за смяна на собствеността успех с по нататъшното развитие.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Няма никаква официална информация в сайтовете на двете компании
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Мда, и аз не знам за нищо такова. Ако е така, мисля, че две професионално гледащи компании и наистина добри са се обединили, но не знам за нещо такова. Дайте ресурс да видим, от къде сте го видели това? :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Аз го проверих в търговския регистър, може и вие да погледнете
 
Да му е честито на Драго, ако е така. Две добри фирми ще работят в едно, това са добри новини. :) Айде да го обявят и официално вече. ;)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Фактът, че не се оповестява официално, сметай за колко читави фирми говорим, поне едната :p
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Фактът, че не се оповестява официално, сметай за колко читави фирми говорим, поне едната :p
ОФТОПИК: Повечето профили във форумът ти ли ги държиш?
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

И в двете имам акаунт. В Jump.bg го махнах, че вече не ми трябва, а иначе при Драго имам стабилна машина и смея да твърдя, че от около 2 години и половина сигурно съм му клиент и съм хипер доволен.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

@baster4o, какво да оповестяват. Двете фирми си съществуват и към момента, просто на Джъмп собственика е друг. Няма сливане. Какво ще реши новия собственик (ДЕЛТА СОФТМЕДИЯ ООД) за в бъдеше си е негова работа. Важното, според мен, е да продължат да поддържат нивото на услугите и в двете компании. Покупко-продажбите са нормални във всеки бизнес.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

ТОЧНО така е когато се мисли за КЛИЕНТИТЕ на последно място :wink:
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

ТОЧНО така е когато се мисли за КЛИЕНТИТЕ на последно място :wink:
Не виждам какво им е на клиентите, те само могат да спечелят от тази сделка. Не съм адвокат на Делта, нито клиент, но имам мои клиенти при тях. На Джъмп също не съм клиент, но имам познати техни клиенти.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

КЛИЕНТИТЕ ИМАТ ПРАВО ДА ЗНАЯТ! Това е достатъчно! Ако за теб лично не е интерсно дали джъпм преминават юридически към делта, това определено не значи , че на весеки ползващ услугите, му е все-тая. И сделка... баш ги боли пациентите за сделката, тях ги грее условията, цените, качеството, и на първо място добросъвестността.

Всяка имаща се за сериозна фирма, би уведомила клиентите си, че се "налага смяна на собствеността", независимо от причините! Факт е, че това не се прави, сметай тогава колко са били важни клиентите. Важни са кинтитееее!!! Убеди ме в обратното :)

Иначе, Делта трябва да се спавят, нема начин, колкото и банално (според практиката ми за бг-хостинг фирми) да звучи това. Но кой каквото си е избрал :twisted:
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не мисля, че Делта имат да се справят с нещо, според мен просто спасяват Джъмп. Не ми се спори на тази тема. Изказах мнение, ти както искаш така го приемай.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Естествено, че трябва да оповестят когато има смяна на собствениците. Все едно банката в която си държите спестяванията да бъде купена от Пеевски и да не ви кажат :D
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

КЛИЕНТИТЕ ИМАТ ПРАВО ДА ЗНАЯТ! Това е достатъчно! Ако за теб лично не е интерсно дали джъпм преминават юридически към делта, това определено не значи , че на весеки ползващ услугите, му е все-тая. И сделка... баш ги боли пациентите за сделката, тях ги грее условията, цените, качеството, и на първо място добросъвестността.

Всяка имаща се за сериозна фирма, би уведомила клиентите си, че се "налага смяна на собствеността", независимо от причините! Факт е, че това не се прави, сметай тогава колко са били важни клиентите. Важни са кинтитееее!!! Убеди ме в обратното :)

Иначе, Делта трябва да се спавят, нема начин, колкото и банално (според практиката ми за бг-хостинг фирми) да звучи това. Но кой каквото си е избрал :twisted:

Не е задължително да бият тъпана с ПР акция, а затова че ще уведомят клиентите по вътрешни канали, може да си убеден.
 

Горе