Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

uni-web

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Предложения, цена може и в темата и на лично.
Писна ми да чакам някой 4 месеца за нещо което става за нула време, а аз нямам време да отделя и за това, а и не ми се занимава с това нещо.
Искам хубаво лого в три варианта, подчертаващо българското.

Вариант едно, ако може, S да е изкривено с лъв, а като цяло краската фактически, я иска в три варианта. Нормалната като в момента, и още две. Обърнат флаг и нормален, но да няма общо с самото S.

Чакам предложения и оферти.
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Хайде бе хора искам хубаво лого , на никой ли не му се вадят пари???
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Хайде бе хора искам хубаво лого , на никой ли не му се вадят пари???

Има 2-3 доказани дизайнери тук, защо не си избереш 1 и да му поръчаш ами пишеш тема в която подканваш те да ти пишат? Или очакваш някой да отделя времето си (за без пари) за да ти отправя предложение, което ти евентуално може да не харесаш ??
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Не мога да помня всеки, човек.
Ти мисля беше от тях.
За това и пускам тема искам си логото плащам си като пич, не виждам какъв е проблема???
Има 2-3 доказани дизайнери тук, защо не си избереш 1 и да му поръчаш ами пишеш тема в която подканваш те да ти пишат? Или очакваш някой да отделя времето си (за без пари) за да ти отправя предложение, което ти евентуално може да не харесаш ??
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Писна ми да чакам някой 4 месеца за нещо което става за нула време

Ей с това изречение тотално ме изгуби, а предполагам и повечето дизайнери, които са прегледали темата!
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Виж, ако искаш да се грачим можем да си пуснем тема за драчене дето му е мястото, и да писна ми и мисля на всеки би му писнало да чака 4 месеца за едно лого.
На който не му се занимава и не му се работи няма смисъл да го прави.

Имах няколко предложения, до момента, но не съм си харесал още.

Ей с това изречение тотално ме изгуби, а предполагам и повечето дизайнери, които са прегледали темата!
 
Е защо да те е изгубил, за 4 месеца ли се прави едно лого? Обществена поръчка ли да обяви?! Нещо много се обиждат тия дизайнери, и аз писах за лого, директно ме отсвириха днес, няма да казвам кой, като нито съм бързал, нито срок съм поставял и т.н. Явно има проблем с изработките на лога. Уни, дай да обявим обществена поръчка, може да ни излезе по евтино, и да има и желаещи!!!
Ей с това изречение тотално ме изгуби, а предполагам и повечето дизайнери, които са прегледали темата!
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Не от толкова чакам за да го имам, а иначе още го нямам.
Вярно ли някой ти е правил лого 4 месеца:D?
 
От: Re: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Е защо да те е изгубил, за 4 месеца ли се прави едно лого? Обществена поръчка ли да обяви?! Нещо много се обиждат тия дизайнери, и аз писах за лого, директно ме отсвириха днес, няма да казвам кой, като нито съм бързал, нито срок съм поставял и т.н. Явно има проблем с изработките на лога. Уни, дай да обявим обществена поръчка, може да ни излезе по евтино, и да има и желаещи!!!

Абсолютно неуважение към дизайнерският труд, но какво ли се учудвам, все пак живеем в България, тук всичко е възможно! Не става въпрос за четирите месеца, очевидно колегата, който се е захванал с проекта не е подходил коректно. Става въпрос за репликата "нещо което става за нула време".
 
Последно редактирано:
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

За нула време няма да стане. Но може да отнеме до седмица след изчистване на детайлите. Може би е хубаво да дадете малко повече информация освен изгубеното до момента време.
Мога да изработя концепция за лого за 5-7 работни дни за повече подробности пишете на лично.
За да не си губим взаимно времето ще кажа, че цената не е ниска за изработката нивото е следното:
http://www.behance.net/Diana_Nikolova ако проявите интерес ще се уточним за време и цена.

Поздрави
 
От: Дизайнерите: Лого за SpoDeli.eu

Да логото е направено и всичко е оправено. Благодаря на Стойнев, както и на всички отзова ли се.
Като гледам колегата вече има ново лого, така, че...
 

Горе